PDA

Zobacz pełną wersję : Aparat: Częściej nie działa niż działa



MatrixSTR
05.10.11, 07:33
Witam wszystkich.
Mam dość dziwny problem z aparatem, dość często nie działa, ale czasem po restarcie telefonu chodzi przez jakiś czas bez żadnych problemów. Z początku myślałem że coś nie łączy ale gdy uruchomię aparat to mogę ruszać telefonem na wszystkie strony, machać nim i w ogóle tym podobne czary wyprawiać jednak aparat cały czas chodzi. Tylko że czasem gdy leży na biurku i w ogóle go nie ruszam aparat się włącza, a po chwili, mimo że w ogóle go nie ruszam, już nie.
Co do wgranego Softu to gdy go kupiłem miał już wgranego Androida w Nandzie przez Clk, a sprzedawca powiedział że od momentu wgrania Andka aparat nie działa. Ja tylko uaktualniłem HSPL, wgrałem najnowsze Radio i Androida przez MAGLRD. Gwoli ścisłości ten błąd występuje na każdej wgranej wersji Androida którą miałem oraz na WP7.
Rzeczywiście to może być wina złego wgrania Androida i powrót do WM6.5 by mógł to naprawić?
Z góry dziękuje za wszystkie sugestie :)

Smogg
05.10.11, 08:20
Jeśli lubisz się bawić, to wgraj WM6.5, potrzymaj go kilka dni, sprawdź czy aparat działa zawsze, czy może tak samo jak pod kontrolą innych systemów... jeśli będzie się pieprzył to wiesz, że to coś hardware'owego. Jeśli nie - to znaczy, że musisz poszukać innego Androida ;D

MatrixSTR
05.10.11, 10:10
Też o tym myślę jednak wolę się dowiedzieć czy ktoś może nie miał podobnej przypadłości ;) Zwłaszcza że lepiej już nie mieć aparatu niż odwiedzać serwis żeby mi naprawili telefon gdy coś z softem nie wyjdzie :)

Smogg
05.10.11, 15:42
Miałeś Androidy i WP7... tutaj teraz już wyczerpałeś wszelkie możliwe sposoby na uwalenie systemu i karty SD które są dostępne na HD2 ;D Wgrywanie WM6.5 na HD2 to kaszka z mleczkiem ;) A i jeśli masz jeszcze gwarancję to łatwiej oddać telefon na naprawę z oryginalnym WM6.5 i SPL, niż z Androidem i wtedy powiedzieć, że coś nie działa ;D