PDA

Zobacz pełną wersję : HD2 na WM 6.5 resetuje sie



kevin27
09.10.11, 16:10
Witam
Posiadam HTC HD2 z Windows Mobile 6.5. Telefon po dłuższym użytkowaniu resetuje się lub całkowicie zawiesza. Po godzinie ?odpoczynku? telefon działa normalnie, aż do kolejnego resetu i tak w koło. Czy miał, ktoś podobny problem? Czy rozwiązaniem problemu może być wgranie Androida?

Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Smogg
09.10.11, 16:48
Android to w ogóle inny system.. na większość bolączek serwowanych przez WM jako taki tak, Android jest dobrym rozwiązaniem ;) Jeśli masz przekonanie do takiego rozwiązania - nie wahaj się ani chwili ;)

Vinrael
09.10.11, 17:08
I tu wkroczę ja! ;D PRJ Clean Desire - świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz stabilnego, i dobrego androida na HD2.
Pozdrowienia, Smogg ;D

kevin27
09.10.11, 17:12
Dzieki :)

Narazie chciałbym ustabilizować go na Windows Mobile ponieważ skłaniam sie ku wysłaniu go na gwarancje.

Rozważam także usterkę elektroniki - dłuższe używanie - cos sie grzeje i resetuje telefon. Co o tym myślicie ?

Pozdro

bartass127
09.10.11, 17:53
I tu wkroczę ja! ;D PRJ Clean Desire - świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz stabilnego, i dobrego androida na HD2.
Pozdrowienia, Smogg ;D


OT mode: on

Tyn całe życie na jednym romie ;d ja j*ebie, podziwiam ;D

OT mode: off

Vinrael
09.10.11, 18:49
Nie prawda, testowałem wiele ROMów, z tym wyjątkiem że na telefonie kolegi. (kilka też na swoim) I PRJ jest najbardziej stabilnym ROMem, jakiego testowałem. Szkoda tylko, że ma Facebooki i inne śmiecie.

Do autora - Wgraj stockowy 1.66 który usuwa HSPL i odsyłaj na gwarancję. Czasami zdarzały się egzemplarze, które po przegrzaniu potrafiły się wyłączyć.

kevin27
09.10.11, 19:32
Temat nadal aktualny. Jeśli ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać to byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam ;)

Smogg
09.10.11, 19:49
@Autor: HR. Ewentualnie reflash romu, który posiadasz.

@bartass127: muahahaha ;D

@ Vinrael: Usuń to w titanium backu, ten rom jest zrootowany z tego co pamiętam ;)

Vinrael
09.10.11, 20:20
@Smogg, zrobiłem już to jakiś czas temu, jednak przy usunięciu Facebooka, aplikacja "kontakty" się troszkę zsypała... ;p Już temu zaradziłem.