PDA

Zobacz pełną wersję : WP7 UI - Host 1.5 - Motyw WindowsPhone7 na HD2



Smogg
04.12.10, 15:42
Dla niecierpliwych i rządnych wrażeń: cab, który instaluje nakładkę, sprawiającą wrażenie posiadania WP7 w swoim urządzeniu :-)

Testowane, imho - bez rewelacji... ale co kto lubi - pobawić się można.
Po zainstalowaniu program dodaje się do autostartu - jeśli nam się to nie podoba, można to odhaczyć np. w SKTools, albo po prostu odinstalować program przez dodaj/usuń.
W żaden sposób nie wpływa na Sense czy Windowsa - w zasadzie integracja wygląda podobnie jak SPB MobileShell.

Ponieważ w wątku z programem autor prosił, aby nie robić mirrorów - podaję link na xda

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=685928

Oraz obrazek jak to wygląda:
http://uploadingit.com/file/pnpncgintwgahggr/Host-V1.5-ScreenShots.png

Mimo, że autor nie zamieścił informacji o działaniu na 6.5.x - na tym systemie właśnie to testowałem i działa ;)
HF o/

ArturN
04.12.10, 17:20
No to biorę się za testowanie ;)
[hr]Dodano: 1291476587[hr]
nic ciekawego

Smogg
04.12.10, 17:51
Mniej więcej to samo miałem na myśli pisząc o braku rewelacji ;)

A w świetle ostatnich doniesień na temat funkcjonalności WP7 w HD2, można się pokusić o stwierdzenie, że taka nakładka oferuje de facto więcej możliwości, niż będzie finalny produkt oferował naszym telefonom... bo tutaj przynajmniej można uruchomić aplikacje dla WM, a w WP7 to osiągniemy funkcjonalność Nokii 3110, dodatkowo poszerzoną o dotykowy wyświetlacz :D

Anyway - nakładka ładnie pokazuje mniej-więcej funkcjonalność interfejsu finalnego produktu, nie ścina, można sobie poklikać, pomyśleć że to w/w Nokia... :D

kasier
05.12.10, 02:37
mi sie jakos juz nawet same screeny nie podobaja, jakos tak sense jest dla mnie 100 razy ladniejsze ale zakladam ze to tez kwestia gustu a wiadomo ze o tym sie nie dyskutuje

Boss
05.12.10, 14:06
Zgadza się. Sense jest o wiele ładniejsze niż te kwadraty bez ładu i składu. WP7 to porażka stylistyczna.

kleban
14.12.10, 22:11
ale musicie przyznać, że chcielibyście poszaleć na WP7 na swoim LEO:) osobiście bardzo mi się podoba sense, między innymi dlatego go wybrałem (nie wliczając to, że ma właśnie WM:) )

kasier
14.12.10, 22:38
No przyznaje że lubię wszystkie nowinki itd. więc chętnie bym się pobawił :)

Smogg
14.12.10, 22:52
No.. są tacy, którzy chcą WP7 w Leo, jak i tacy, którzy nie chcą ;)
Ja tam zaliczam się do tej drugiej grupy :P

Przy WM najbardziej trzyma mnie nawigacja, oraz to, że jakoś "przywiązałem się" do tej platformy.

Z drugiej jednak strony - jeśli w ciągu pół roku wyjdzie AM na Androida... to przypuszczam, że mam już upatrzony telefon, który chciałbym wtedy sobie sprezentować :> We'll see :]

Ten motyw z tego tematu mnie osobiście dodatkowo odepchnął od WP7 - co z tego, że jest szybki, jeśli przy okazji jest paskudny, a aplikacje wyświetlają się na długiej, kompletnie nieposegregowanej liście? x_X

Xander G.
08.01.11, 00:19
ja mam małe, głupie pytanie
a jak takie coś instalować ? cały czas otwiera mi przeglądarkę i nie widzę .CAB żeby był instalator ani .EXE żeby wrzucić to z PC
pozdr.

Smogg
08.01.11, 00:27
W pierwszym poście jest link do wątku na XDA-Developers. Tam z kolei w pierwszym poście są załączone pliki:


WP7V2.0.CAB (1.66 MB, 15199 views)
HostV1.0.CAB (3.03 MB, 11636 views)
HostV1.5.CAB (4.24 MB, 4735 views)


Klikasz na HostV1.5.CAB, ściągasz, wrzucasz na na swoją słuchawkę i instalujesz - jak każdego normalnego caba ;)

misiorowski
08.01.11, 02:50
chciałem to przetestować ale nie mogę ściągnąć tego pliku bo chce ze strony jakieś hasła i loginy czy muszę się tam rejestrować?

maniek9611
08.01.11, 10:38
chciałem to przetestować ale nie mogę ściągnąć tego pliku bo chce ze strony jakieś hasła i loginy czy muszę się tam rejestrować?

yes of course ::)