PDA

Zobacz pełną wersję : pytania odnosnie internetu w htc hd2 (orange)



korms
11.10.11, 01:10
jutro bede mam nadzieje ze szczesliwym posiadaczem htc hd 2 i sporo o tym telefonie sie naczytalem i mam pewne obawy, duzo ludzi pisze ze przychodza im astronomiczne rachunki za korzystanie z internetu i tu prosilbym zeby mi ktos opisal krok po kroku jak tego uniknac bo z windows mobile nie mialem jeszcze do czynienia. w tej chwili jestem w sieci orange na abonamencie w wysokosci bodajze 49 zl w taryfie pantera gdzie mam cos kolo 180 mb miesiecznie, do tej pory mialem lg gt540 swift i przy wlaczonym caly czas internecie i korzystaniu z niego gdy mi sie tylko nudzi (nie uzywajac WIFI) nie udalo mi sie go jeszcze przekroczyc i teraz prosze Was o instrukcji co i jak ustawic zeby uniknac przykrej niespodzianki na rachunku. naczytalem sie ze htc lubi sie laczyc z internetem ale przeciez w lg mialem androida ktory tez nie pogardzil takim polaczeniem.


z gory dzieki i przepraszam jezeli taki temat juz tu byl a ja go nie zauwazylem dopiero od jutra bede uzytkownikiem htc i dzisiaj zalozylem konto na tym forum

maniek9611
11.10.11, 06:27
byyyyyyyło za słabo czytałeś

A co do ogólnie Twego pakietu, to spokojnie Tobie starczy i nie powinieneś go przekroczyć ;) Najlepiej zainstaluj do kontroli danych jakąś aplikację aby Cię informowała o np. dziennych przekroczeniach jakie sobie założysz.

Smogg
11.10.11, 13:46
Powinno wystarczyć. Pamiętam, że jak testowaliśmy żony DHD, to 100MB to było za mało, ale w ok 120 by już się spokojnie mieściła... z racji braku takiego pakietu w wolnej sprzedaży wykupiliśmy jej 500MB za 15 zł miesięcznie :)

WM nie nadaje się do przeglądania internetu, więc pewnie niebawem wrócisz do Androida :)