PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie hyperdroid GBX v12



atomeck
17.10.11, 00:44
Witam, ???
Wlaśnie wykrzaczyl sie moj romik (po ponad 4 miesiacach :( -full rafdroid hd ext4 r0f2
Postanowilem wiec pokombinowac z roznymi innymi. Bardzo przypasowal mi hyperdroid GBX v12 i tu rowniez moj problem...
Doczytalem, ze nie ma polaczenia z HTC Synch (i daje sobie z tym rade), ale czemu chcac zainstalowac niektore programy z marketu
pojawia sie komunikat, ze "Twoje urzadzenie nie jest zgodne z tym produktem" np goolemaps, czy gokeyboard...
Czy jest na to jakas rada, czy tak po prostu jest i pozostaje mi szukanie innego romu?
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Tomasz

ecko2man
17.10.11, 06:52
poszukaj pliku instalacyjnego przez wujka google i wrzuć na telefon i po problemie

atomeck
17.10.11, 17:40
Okej ... a gdybym chciał jednak z marketu ::)

Smogg
17.10.11, 17:42
Możesz zmienić identyfikator urządzenia w build.prop - wtedy market będzie widział go jako coś innego i problem braku kompatybilności zniknie ;)

atomeck
17.10.11, 20:05
Ciepło ... ;D

Rozumiem, że opis jak "to" zmienić i "gdzie" znajdę na forum ???

atomeck
20.10.11, 23:39
No dobra. Doczytałem się jak edytować build.prop, ale nie bardzo wiem co (i gdzie) mam zmienić.
ro.product.name, ro.produkt.deviece ... czy co ? No i na co ? Na jaką wielkość/wartość ?

Dziękuję
tomasz

piniool
13.12.11, 20:53
Witam mam problem z HyperDroid GBX-V-12 nie działa mi nawigacja iGO wydaje mi się, że mam problem z ustawieniem GPS jak to naprawić.

bartass127
13.12.11, 21:26
Znajdziesz w build.prop nazwę swojego urządzenia, będzie napisane cos w stylu, device:HTC HD2, zmien nazwę na Desire HD i zapisz, po czym zflashuj jeszcze raz ;)