PDA

Zobacz pełną wersję : Za mało pamięci aby instalować aplikacje



asdpoi
18.10.11, 10:29
Witam,
Przy większej aplikacji grze wyskakuje mi coś odnośnie pamięci, a dokładniej ze jest jej za mało. Aplikacje ściągam z Android Apps - programem zainstalowanym - i jeżeli jakaś aplikacja ma więcej niż 10mb to zawsze wyskakuje ze nie może zainstalować. Raczej nie chodzi o wielkość karty pamięci gdyż mam 8gb (Sandiska). Instalując androida robiłem wszystko zgodnie z instrukcja na tym forum pamiętam - kartę SD dzieliłem na partycje takie jakie były proponowane itd.

Mam jakiegoś androida wgranego i nie wiem jak sprawdzić jakiego szczerze mówiąc.

pozdrawiam

Smogg
18.10.11, 11:09
A Android, którego zainstalowałeś obsługuje App2SD bądź Data2EXT? Bo jeśli nie, to choćbyś miał kartę z petabajtową partycją ext, to niewiele to pomoże ;)

asdpoi
18.10.11, 11:27
A jak sprawdzić to albo jak sprawdzić co zainstalowałem?

Smogg
18.10.11, 11:34
Jak sprawdzić co zainstalowałeś: >Market>Moje aplikacje.
Jak sprawdzić czy masz A2SD/D2Ext - takie informacje znajdziesz w opisie swojego romu w miejscu, z którego go ściągnąłeś.

asdpoi
18.10.11, 11:51
Więc tak, mam Revolition HD stąd:
http://hd2forum.pl/android-nand/%28nand%29-mdj-revolution-hd-v-2-2-%28squash%29%28kernelmdj-s9-1-oc%29/msg1916/#msg1916
Chociaż jak patrze jak wyglądaja screeny to ja mam coś innego ale info o systemie raczej nie kłamie.

Nie widzę tam żadnej informacji o tym czy mam A2SD czy D2Ext...

Może najzwyczajniejsze przeinstalowanie wszystkiego będzie najbardziej proste?

Smogg
18.10.11, 11:57
Tak, przeinstalowanie będzie najprostsze. Tylko tym razem wybierz coś nowego i wspierającego partycję ext, bo ten rom MDJ chyba faktycznie tego nie robił ;)

asdpoi
18.10.11, 12:00
A poleciłbyś może coś? Bo to był pierwszy Android, który wgrywałem i nie jestem w temacie co jest dobre a co dobrze wygląda ;p

Smogg
18.10.11, 13:03
Długi czas używałem Imilka Incredible S 1.1 @ cLK i byłem z niego zadowolony.

Ewentualnie, nasz rodzimy kucharz popełnił modyfikację romu tak lubianego przez Vinraela, dodając do niego A2SD, nazywało się to (chyba) Skink Clean Desire.