PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja Android NAND CWR i problem z otwarciem roma z SD



STxPawlo
22.10.11, 21:36
Witam odrazu zaznaczam, że robię wszystko według opisu
http://forum.gsmcenter.pl/windows-mobile-f53/htc-hd2-pierwsze-kroki-t13328.html

Instalowałem już wcześniej innego roma, ale niestety był problem z czujnikiem ruchu i GPS dlatego zdecydowałem się go zmienić i niestety nie dało rady. Sytuacja jest taka, że po przerzuceniu na SD plików: zImage, initrd uruchamiam go ponownie androida DAF, wchodzę do MAGLDR i przechodzę do 5. USB Flasher i czekam aż pojawi się Wait USB... USB. Wtedy instaluję wtedy DAF z paczki CWR i instaluje mi się elegancko. Jak mi się uruchamia on ponownie wywala błąd NAND Kernel Open Failed wtedy przechodzę jak w opisie do 2. Boot AS SD i wywala mi błąd SD Kernel Open Failed. Romy mam w formacie ZIP sprawdzałem kilkakrotnie. Podczas jednej sytuacji zrobiłem coś takiego, że niestety pominałem punkt instalacji DAF'a z paczki oraz bawienie się plikiem flash.cfg i zainstalować chciałem go odrazu po wgraniu plików: zImage, initrd na kartę SD i od wtedy problem się zaczął. Wgrywałem jednak później od nowa DAF'a z paczki ze standardowym flash.cfg jednak to nic nie pomagało. Jedyny ratunek to wgranie w moim przypadku ROM'a DAF jednak bym chciał CWR z wiadomych przyczyn. Jeśli ktoś wie co może być nie tak co można zrobić, aby przejść przez to to proszę o pomoc.


Na tym forum linki zewnętrzne kodujemy.

Smogg
23.10.11, 11:35
Romy w CWM instalujesz wchodząc w AD Recovery (w MAGLDR), albo przytrzymując domek tuż po uruchomieniu telefonu (w cLK). Tych romów nie rozpakowujemy, w CWM .zip jest odpowiednikiem np. .nbh w WM.