PDA

Zobacz pełną wersję : To znów ja i kolejny problem z instalowaniem Androida NAND



fabi31xtt
24.10.11, 19:02
siemanko! To znow ja i kolejny problem.... kurde cholery mozna dostac... W poprzednim temacie wszyscy namawiali mnie przejscie na andka, oki sciagnalem andka na sd uzywalem przez 2 dni - spodobal mi sie, dzisiaj postanowilem przejsc na tego co vinrael ma w stopce i du*a... Przeczytalem poradniki itd wyszstko zrobilem jak trzeba, doszedlem do punktu gdzie trzeba bylo wlaczyc maglr1.11 i gdy mi zupdatowalo mial mi sie pokazac obraz botowalny, a tu nic jak Pisze HTC na bialym tle tak sobie moze pisac jeszcze przez miesiac ( jak mi sie telefon nie rozladuje ).... jestem wsciekly... powiem moze co zrobilem, mialem radio juz 2.15 wiec tego nie zmienialem mialem spl wersje 3.14 wiec zmienilem na 1.42 wtedy wgralem program o nazwie HSPL3 zmienil mi cos tam na 2.08 i juz programik o nazwie MAGLDR1.11 moglem ruszyc po czym ruszyl i doszedl do 100 % po czym ze niby all it's okay a zachwile zmiast czarnego ekranu by wybrac opcje 4. USB Flash widze ciagle bialy ekran z napisem HTC... Najgorsze jest to ze nie moge nawet polaczyc sie z komputerem by wkrac choćby WM starego. Ktos wie ocb? Jesli byl taki temat to sory ale zalezy mi na czasie i nie mam czasu szukac bzdur bez odpowiedzi wole sie dowiedziec na wlasna reke... Pozdro! Prosze o szybka odpowiedz - CO ROBIC DALEJ?? :(
[hr]Dodano: Październik 24, 2011, 18:53:04 [hr]
Dobra poradzilem sobie jakos z tym problemem... ale nadal nie wiem jak zainstalowac tego androida... czytam czytam proboje proboje ale chyba to dla mnie zbyt skomplikowane... Ktoś pomoże?

Popraw temat bo nic nie mówi o Twoim problemie i pomyśl co by było jakby każdy w ten sposób zakładał!

maniek9611
24.10.11, 21:17
Namieszałeś trochę, wierzę że to z pośpiechu ;)


Dobra poradzilem sobie jakos z tym problemem...

wtf? konkrety
chodzi o połączenie z kompem? jeżeli tak to - bootloader


i juz programik o nazwie MAGLDR1.11 moglem ruszyc po czym ruszyl i doszedl do 100 % po czym ze niby all it's okay a zachwile zmiast czarnego ekranu by wybrac opcje

zapodaj wersję 1.13


ale nadal nie wiem jak zainstalowac tego androida... czytam czytam proboje proboje ale chyba to dla mnie zbyt skomplikowane... Ktoś pomoże?

może byś napisał jakiego?


grammar nazi... ;p

fabi31xtt
24.10.11, 21:43
Probowalem zainstalowac andka tego co vinrael ma w opisie, lecz hmmm gdy robie uruchom jako admin to nadal jest problem :) jak by nie szukal telefonu ale zainstalowalem jakiegos innego 2.2.3 od mdeejay i smiga smialo i ladnie :P poradzilem sobie ale w pewnej chwili myslalem ze juz po telefonie ;P hehe jak by cos znasz jakies linki do gingerbread 2.3.4? nie moglem znalesc :< heh

maniek9611
24.10.11, 21:54
Prosiłem Cię, o coś w Twoim pierwszym poście.

fabi31xtt
24.10.11, 23:57
Zmienione :) a Ja też coś pisałem :)

maniek9611
25.10.11, 07:27
nasze forum http://hd2forum.pl/android-nand/

pda club
http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/

i oczywiście xda
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=928