PDA

Zobacz pełną wersję : HTC HD2 Tv



jackmt2
24.10.11, 18:47
Witam
Chciałem kupić HTC HD2 ale nie ma on wyjścia HDMI :d(dziwne jak dla mnie :D)Czy da się go jakimś cudem podłączyć do telewizora albo monitora tak ze jak bede gral to zeby obraz byl na tym monitorze albo telewizorze??

Może znacie jakiś telefon podobny ale z ekranem nie mniejszym niz 4" z hdmi i podobnymi parametrami :d?

Czy np da się go tak podłączyć: Samsung Galaxy S (SGS) 3.5mm Jack Video Out Test (http://www.youtube.com/watch?v=JgcICE4K0Uw#)

Smogg
24.10.11, 19:08
Częściowo sam już sobie odpowiedziałeś. SGS chyba ma taką możliwość. DHD, chyba Sensation także. Z HD2 będzie raczej ciężko pod tym względem ;)

Vinrael
24.10.11, 20:53
chyba Sensation także


Smogg, jak to, to Ty nie wiesz? ;D To kto ma wiedzieć? x)

Smogg
24.10.11, 22:49
Nie używam, nie potrzebuję, więc nie wiem ;D

Są niby dostępne jakieś kable mini-HDMI czy coś w tym temacie... ale szczerze, jeśli to by ode mnie zależało, to chciałbym aby każdy jeden odbiornik telewizyjny na tym świecie szlag trafił, także się tym nie emocjonuję. Jeśli mam potrzebę zobaczenia czegoś ze swojego telefonu na większym wyświetlaczu... to od tego mam laptopa :-) Do pasjonujących, ślicznych, wciągających gier również są lepsze platformy, niż Android.

Ergo, nie widzę sensu na testowanie czegoś, z czego nie będę korzystał, tylko po to żeby sprawdzić, czy faktycznie działała.