PDA

Zobacz pełną wersję : problem z skopiowaniem kontaktów z pda do sim



rich
27.10.11, 13:19
witam,
nie moge skopiowac kontaktow z hd2 na sim, wyskakuje mi info 'bad parameter' i co bym nie robil kopiuje kilka kontakow a reszte niestety nie, jaka moze byc tego przyczyna???

Smogg
27.10.11, 14:18
Stara, zapchana karta sim? Znaki, których karta nie obsługuje?
Koniecznie musisz to robić? Nie lepiej zapisać do pliku i mieć backup w takiej formie? Albo przeprowadzić synchronizację kontaktów z kontem Google.

rich
27.10.11, 16:37
no wlasnie nie nowiutka, wyczyszczona i gotowa do ptrzyjecia a tu taki klops, zalamka na calego, do pliku powiadasz pls moglbys mi powiedziec jak i czy jak skopiuje do innego tel. to beda funkcjonowac??

THo
27.10.11, 16:51
wyskakuje ci bad parameter, bo pewnie masz uzupelnione inaczej okienka kontaktu niż "nazwisko" i "numer" a tylko te pola kopiują się na kartę.
jak zrobisz backup , to odczyta ci tylko na tez w wm.
Najlepiej zapisać kontakty na koncie google'a :) spokojnie odczytasz je na nowszych tel, (na niektórych starszych też)

rich
27.10.11, 17:23
thx :) czyli normalna synchronizacja z gmail??
pozdrawiam

Smogg
27.10.11, 17:34
Tak:
Opcja 1. Eksport kontaktów na konto GMail - howto na blogu i forum.
Opcja 2. PPC Pim Backup - Eksport kontaktów, smsów, kalendarza, zadań... do pliku. Import możliwy tylko na telefonie z WM poprzez PPC Pim Backup (nie wymaga komputera).

rich
27.10.11, 17:40
super, thx za pomoc ;D mam nadzieje ze pyknie hehe

rich
20.11.11, 17:57
hej :P no i mam problem z ponownym zgraniem kontaktow na pda >:( nie chce mi sie skonfigurowac w sync. qrcze nie moze byc normalnie, macie jakis pomysl??
no i udalo sie w koncu w zaawansowanych dodatkowo trzebabylo wpisac adres email.