PDA

Zobacz pełną wersję : Polski pakiet językowy



Jasioor
27.10.11, 15:50
Witam,

Czy istnieje jakaś możliwość dodania do języków, w menu wyboru wersji językowej, naszego ojczystego języka?
Próbowałem już programem Morce Locale 2 z Android Market-u, aczkolwiek bez widocznych rezultatów. Jeśli macie jakieś propozycje to proszę, podzielcie się nimi :)

Smogg
27.10.11, 16:00
Pytanie po co, skoro większość dostępnych teraz Androidów dla HD2 ma język polski od początku, bez kombinowania? Nie lepiej zmienić rom? Jaki masz?

Jasioor
27.10.11, 16:40
W tym co zainstalowałem tez jest :) Tylko powiedzmy, że ten pakiet jest częściowy. Tzn. w ustawieniach wszystko jest po angielsku oraz część ikon. Obecnie posiadam coś takiego: NexusHD2-Gingerbread V3.1a NAND



http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=905060

THo
27.10.11, 17:52
No to jak jest tylko "częściowo" spolszczony ... to zmień tą prowizorkę ...

Vinrael
27.10.11, 18:03
... np. NAND PRJ Clean Desire v. 0.3.5 :) ROM bez żadnych "issues". Jedyne, co może się nie podobać, to brak sense 3.5... No i to jest Froyo, ale nie zauważysz różnicy do 2.3...

Jasioor
27.10.11, 18:25
zainstalować przez magldr, z karty tak? po drodze robiąc wipe'a?

Smogg
27.10.11, 18:35
Instalujesz w MAGLDR -> USB Flasher. Wiedziałem, że pojawi się Vinek :D

Faktycznie, ten jego PRJ jest trochę starszy, ale nadrabia to stabilnością i bądź co bądź posiadaniem Sense :-)

Ten rom nie potrzebuje CWM, ani partycji EXT/SWAP... najprostsze z możliwych rozwiązań :)