PDA

Zobacz pełną wersję : Eksplorator Plikow problem z Storage card



sq5lkk
01.11.11, 15:59
Witam mam dwa problemy z HtC HD 2 a mianowicie


1) w Eksploatorze plików nie mam możliwosci dostać się na kartę (storage card) w lewym górnym rogu moge wybrać " moje urządzenia" wczesniej mogłam wybrać wiecej opcji i nie wiem co z tym zrobić bo potrzebuje sie dostać na kartę i nie mam pojęcia jak bardzo proszę o pomoc

2) jak przegrać zdjęcia zapisane na telefonie na kartę micro sd

Vinrael
01.11.11, 16:02
Po pierwsze prosiłbym o zmianę nazwy tematu, bo "Pomocy" jest przykładowym okazem, jak tego się robić nie powinno :D

AD1) Można spróbować na początek wyłączyć telefon, wyjąć kartę SD i włożyć. Czasami tak jest, po prostu.
Albo ewentualnie wejść w "Moje urządzenie" i tam powinien być folder nazwany sdcard czy coś takiego.

AD2) Gdy to zadziała, zgranie zdjęć z telefonu na kartę pamięci to kwestia kopiuj/wklej.

sq5lkk
01.11.11, 16:08
oj przepraszam najmocniej jestem tu nowa i nie wiedziałam już zmieniłam :)
[hr]Dodano: Listopad 01, 2011, 16:09:34 [hr]
ooooooo jaaaaaa dzięki wielkie !!! :)
udało się :)
[hr]Dodano: 1320160580[hr]
a mógłbyś mi jeszcze dokładnie napisać jak przerzucic z telefonu na kartę wchodzę w album czy własnie w eksplorator plikow

Vinrael
01.11.11, 16:19
W eksploratorze plików. Poprzez funkcję kopiuj/wklej. Niestety, nie pamiętam dokładnie, ale chyba się nie dało kopiować całego folderu naraz. Jeśli chcesz skopiować cały folder naraz, najlepiej to zrobić poprzez komputer (używając ActiveSync).

sq5lkk
01.11.11, 16:19
ok już ogarnełam :)
[hr]Dodano: 1320161022[hr]
udało się nawet wszystkie zdjęcia na raz skopiować :)

dzięki jeszcze raz :)