PDA

Zobacz pełną wersję : HD2 Wi-fi



zabijaka75
21.11.10, 16:38
Witam mam pytanko nie wiem czemu mój hd2 nie łapie wifi w bardziej odległych miejscach od rutera a gdy koledze na omni łapie jest to dziwne przez chwile pokazuje sieć a po chwili znika da się to jakoś "naprawić"??

mycior
21.11.10, 20:16
Wejdz w Komunikacja Bezprzewodowa --> Tryb Zasilania --> Przesuń suwak na "Najlepsza wydajność" ;) Lub włącz WiFi n, np. w HD2 Tweak lub BsB Tweaks ;) może coś pomoże :)

zabijaka75
24.11.10, 08:53
Chyba nic nie pomoże bo coś nie widzę różnicy największa wydajność czy wi-fi "n" są chyba do zwiększenia szybkości pobierania przez co szybko chodzi a nie mają wpływu na połączenie. Ale będę jeszcze testował ;)

kasier
24.11.10, 19:50
A u mnie to dziwnie działa bo raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie nie narzekam, choć nie powiem mogłoby być lepiej, jak narazie nie znalazłem żadnego rozwiązania tego problemu

Maurice
24.11.10, 21:55
Też miałem taki problem. Zauważyłem jednak różnicę na androidzie. Andek łapał każdą sieć bez problemów. Polecam zapeklowania sobie androida jeżeli chodzi o internet. Jest o wiele więcej możliwości. Obsługuje om flash, więc można oglądać nawet filmy z megaupload.

ohlers
26.11.10, 02:47
Jest też taka możliwość, że nienajlepsza jest komunikacja pomiędzy Leo a routerem.
Znam przypadki takiej "złej" współpracy.
Pomogła zmiana routera.

zabijaka75
30.11.10, 20:51
Czy macie jeszcze jakieś pomysły??