PDA

Zobacz pełną wersję : TyphooN CM7 v3.7.0 2.3.7 - Problem z widżetami ^^



fabi31xtt
05.11.11, 02:31
Witam Ponownie. Dzisiaj wieczorkiem zainstalowałem CyanogenMod 7 od TyphooN'a który polecił mi Smogg, i wszystko ładnie pięknie śmiga, LECZ Widżetów jest tak mega mało że ja nie wiem... Nie ma nawet zegara, stanu baterii itp. Jak ściągam z Marketu - to owszem instaluje się, ale przykładowo jak zainstalowałem widźet od Baterii to w Dodaj>Widżet>Wybierz nie ma sątylko podstawowe typu Google search czy Market... Przesada no jest to dosyć dziwne bo CM7 naprawde imponuje : Pamięcią, Wyglądem, Szybkością itp ale że nie ma zegarka ( prócz analogowego NIE DO ROZSZYFROWANIA ) nie ma nic innego i np bateria gdzie w opcjach pisze niby ile zostalo do konca pracy telefonu nie daje zadnych oczekiwań, przeciez normalny czlowiek nie bedzie co chwila siedzial w ustawieniach by patrzec ile baterri mu zostało ( w dodatku bez zegarka i procentów ). ^^ hehe. Da radę coś z tym chłopaki zrobić?

Sorrka pomylilem sie - w ustawieniach nie pisze ile czasu zostalo do konca pracy telefonu na baterii lecz ile na niej jedziemy od kiedy jest wlaczony telefon... takze dup* mozna sugerowac sie tylko zielonym paskiem maleńkiej baterii, czy jaki kolor sobie kto obierze...

THo
05.11.11, 02:44
Hm , powinieneś mieć drugą pozycję od widget'ów w takim wypadku... zobacz czy w "menu" ekranu głównego nie ma ( znaczek windows)

fabi31xtt
05.11.11, 11:09
Nie no przeciez nie rob ze mnie takiego niewiadomka :p hehe nie ma w opcjach ekranu glownego, to wlasnie w nich jest : dodaj gdzie wlasnie sie dodaje wyzej wymienione dupowate widzety, jest zmiana tapety, zarzadzenie aplikacjami, szukaj, itd. Ktos wie co na to poradzic?^^ pamietam ze jak mialem ostatniego andka do kirde ze 200 roznych widzetow od samego htc mialem a tu teraz nic :p hehe

bartass127
05.11.11, 11:27
Jezeli nie ma ich na liscie widżetów, oznacza to że zostaly zainstalowane na karcie sd, zmien w ustawieniach na instalowania w pamieci telefonu, i powinno byc ok ;)

fabi31xtt
05.11.11, 11:42
ale jak to zmienie to zapewne sadze ze wszystkie wtedy aplikacje beda instalowane na telefonie? :/ ja wlasnie chce tego uniknac bo chce miec jak najwiecej miejsca na aplikacje... :/

bartass127
05.11.11, 11:43
No wiesz, zawsze możesz sobie przenosić ręcznie, widżety w pamięci hd2, appsy na sd. ;D

fabi31xtt
05.11.11, 12:18
a jeszcze takie pytanko. Wczoraj np sciagnalem Angry birdsy ktore zajmują 19 mega no i wiesz sciagalo mi z marketu to mi lecialo z pamieci telefonu, ale mialem ustawione w opcjach ze ma zapisywac na karcie, moowie sobie ze dobra pewnie do jakiegos Temp files itd noo ale gdy przenioslem angry birdsy do karty sd to z pamieci telefonu nadal mi nie odjęlo tych 19 mega co mialem mniej po sciagnieciu... a na karcie zmienila sie ilosc na -18 :P czyli przeszly pliki gry a uruchamiajace zostaly w telefonie, no ok ja to rozumiem ale nadal nie mam pozostalych 18 MB z telefonu ktore mi ubylo po sciagnieciu... To zostaje w jakis temp files czy cos?
[hr]Dodano: 1320488326[hr]
Troche przeplotłem hehe ale mam nadzieje ze ogarniecie ocb :P

bartass127
05.11.11, 13:14
przenieś jeszcze raz na pamiec telefonu i manualnie przenieś na sd...
troche poplątane, fakt.
Jezeli to nic nie da, to juz musi tak zostac, ew. jezeli masz patrycje itp, i A2SDGUI, i dalvik przenies na sd ;)

fabi31xtt
06.11.11, 11:59
a Czy te pliki ktore się siciaga z marketu to one maja jakis folder tymczasowy czy cos? bo nawet jak przeniose zainsalowaną aplikacje na karte NIE UBYWA MI MIEJSCA Z TELEFONU KTORE MIALEM PRZED SCIAGNIECIE APLIKACJI!!! Pomóżcie