PDA

Zobacz pełną wersję : Android i windows w jednym stali domu



javelin
07.11.11, 12:26
Hmmm siedzę i myślę i nie wiem jak zacząć :D Trochę mnie czas goni i nie mam go zbyt wiele na przekopywanie się przez wszystkie wątki na forum więc będę naprawdę wdzięczny za pomoc.

Problem:
Chcę mieć w telefonie równocześnie WM i Androida.
Chcę żeby Android był podstawowym systemem a WM używany wyłącznie do AM
Od czego zacząć? Jak zabrać się za migrację aby odbyła się ona jak najbardziej bezboleśnie. Jak to zrobić żeby nie stracić kontaktów.

Czy jest ktoś chętny aby poprowadzić mnie za rękę lub chociaż wskazać odpowiednie wątki?

Smogg
07.11.11, 13:00
Nie da się.

Jeśli WM, to WM MUSI być w NAND, a to powoduje, że Android jest uruchamiany z SD jako drugi system (odpalany z poziomu WM).

Kontakty -> Forum + Blog -> Szukajka -> Jak bezpiecznie migrować... Synchro via GMail.

javelin
07.11.11, 14:02
Hmmm a jaki rom mógłbyś polecić? Każda pliszka swój ogon chwali i wybranie czegoś z kilkunastu super/hiper itd graniczy z cudem.

Doszedłem do wniosku że zrezygnuję z AM a co za tym idzie z WM.

1. Musi mieć język polski
2. Dobrze żeby miał sense 3.0/3.5
3. Posiadam kartę 16GB którą chciałbym rzecz jasna wykorzystywać.

Smogg
07.11.11, 15:00
1. Większość dostępnych Androidów dla HD2 nie ma problemów z językiem polskim.

2. Raczej niedobrze, aby to miał - laguje, buguje, przeszkadza... Dla HD2 najlepszym wyborem Sense jest 2.0 z Incredible S.

3. Czyli musisz poszukać romów z A2SD/Data2EXT... Polecam wypiek kolegi Barrfinda2, albo Imilki Incredible S 1.1 uruchamiany via cLK.

javelin
07.11.11, 19:37
Skusiłem się na tego Imilkę i guzik. Niby się wszystko instaluje, przechodzą procesy, wszystko jest success. Ale po restarcie clk suspend i nie odpala androida. Jakieś podpowiedzi?