PDA

Zobacz pełną wersję : PRJ Clean - instalacja



rceglarek
07.11.11, 21:46
Witam!

po namowach w wielu postach, chciałbym skorzystać z PRJ'a od Vinrael'a(tego co ma w sygnaturce) i szczerze powiem instalowałem WP7, miałem kilka Andków z karty, ogarnałem MAGLDR, a tego Androida za hu...śtawkę nie mam pojęcia jak zainstalować. Proszę o pomoc, szczególnie wielką trócję (Smogg, Vinrael, maniek9611)

Vinrael
07.11.11, 21:50
http://hd2blog.pl/2011/01/android-nand-na-hd2/

rceglarek
08.11.11, 18:44
Okey z instalacją sobie poradziłem, teraz jest sprawa z kontem Google. Nie chce się połączyć, pokazujue że "brak stabilnego połączenia" WTF? oczywiście łącze sie za pośrednictwem W-Fi ;D

fabi31xtt
08.11.11, 18:50
a moze zly nick podałes? :D

Smogg
08.11.11, 18:51
Albo WiFi ma depresję jesienną i jest niestabilne emocjonalnie ;)

Checknij litery - wielkość ma znaczenie.

Jeśli możesz, zamiast via WiFi spróbuj po GSM lub też korzystając z innej sieci.

rceglarek
08.11.11, 20:28
Albo WiFi ma depresję jesienną i jest niestabilne emocjonalnie ;)

Checknij litery - wielkość ma znaczenie.

Jeśli możesz, zamiast via WiFi spróbuj po GSM lub też korzystając z innej sieci.


Depresja, rozważe ;D Na serio, wspisywałem wszystko po 5 razy, sprawdzajac 8. Sieć GSM wiąże sie z 0,12 zł za 100kB wiec sami wiecie ;/ Właśnie korzystaliśmy z kolegą z jego sieci domowej i właśnie to wyskoczyło. U siebie mam wogóle problem z połączeniem, pisze tylko " Uzyskiwanie adresu..." i na tym koniec. Any ideas?*


* Miałem już Androidy z karty( bodajże AmericanDroid) i wszystko śmigało jak ta lala ;P

Okey, uzyskało połączenie, natomiast dalej jest nie stabilne połączenie, co robić? Moge wgrać WP7 bo mam kod od M$ ;D

Vinrael
09.11.11, 10:45
Wiesz, to dość dziwne, jesteś pierwszą osobą która ma problem z PRJ nie wynikający z niewiedzy... Spróbuj połączyć się z Wi-Fi do innego accespointa, może przez to się dzieją jakieś czary.

rceglarek
09.11.11, 16:59
Rozgryzłem to ^^ wystarczyło wyłączyć MAC Filter i po sprawie, lecz problemy z kontem Google zniecheciło mnie i wgrałem WP7 (mam kod do Live'a wiec wszystko działczy ^^)

Dzieki za pomoc ;D

Vinrael
09.11.11, 17:00
wystarczyło wyłączyć MAC Filter


Sorry, będę dostępny dopiero jutro. Może skończę się śmiać ;>

kasier
09.11.11, 17:12
No teraz to nawet ja się śmieje ale to taki mały OT :D

rceglarek
10.11.11, 09:30
No teraz to nawet ja się śmieje ale to taki mały OT :D


Ale przyznajcie się, na to nie wpadliście ;D

Smogg
10.11.11, 13:00
Powiedzmy, że pominęliśmy coś, co wielokrotnie było już sugerowane na forum - brak udostępniania internetu przez router, który poza wymaganiem klucza wymagaja jeszcze konkretnego adresu MAC urządzenia, które się z nim łączy ;)