PDA

Zobacz pełną wersję : HD2 Zachowuje się jakby miał na stałę wciśnięty przycisk



blader666
08.11.11, 09:50
Witam,
Od jakiegoś roku używam mojego HD2 z Androidem. Wszystko działało rewelacyjnie, aż do momentu, kiedy nagle zaczęło mi się pojawiać menu ostatnich odpalonych aplikacji i telefon zaczął się ściszać (zupełnie jakby był wciśnięty klawisz v-) Menu pojawia się co ok 30s i objaw ściszania również. Nie reagują również klawisze odbierania i domek. Poza tym telefon telefon działa zupełnie normalnie. Jednak nie da się z niego korzystać normalnie, bo oprócz upierdliwości związanej z pojawianiem się co chwila menu, po zablokowaniu aparatu ciągle świeci się wyświetlacz co powoduje rozładowywanie się baterii.
Wydaje mi się, że to nie problem mechaniczny, bo boot loader działa normalnie i działają w nim wszystkie klawisze do momentu kiedy nie zostanie załadowany system.
Jak pojawił się problem kilkakrotnie przeładowywałem ROMy. Ładowałem różne wersje i systemy i ciągle jest to samo.
Obecnie mam HSPL 2.08, radio 2.15 i Android NAND 2.3.5.
Proszę o pomoc!!
Pozdrawiam wszystkich
Błażej

Vinrael
08.11.11, 14:32
Fajnie, gdybyś jeszcze podał konkretną nazwę androida, ale to w sumie nie ważne.
Spróbuj wykonać Task29, i wgraj wszystko od nowa. Jeśli już próbowałeś zmieniać systemy etc, to chyba tylko to Ci zostało.

blader666
08.11.11, 16:01
W zasadzie po kilku próbach opanowania sytuacji Task29 był grany ze 3 razy i nic nie pomogło.
Chciałem też załadować fabryczny soft i tu pojawił się problem. W czasie ładowania wywala jakiś błąd i koniec zabawy.

Vinrael
08.11.11, 16:08
Próbowałeś wgrywać z karty czy z komputera?

blader666
08.11.11, 18:28
I tak i tak.
[hr]Dodano: 1320851749[hr]
...ale bardziej zastanawia mnie co się dzieje. Czy ktoś ma pomysł? Czy pozostało mi już tylko oddanie telefonu do serwisu?