PDA

Zobacz pełną wersję : Imilka's Incredible Sense 1.1 - problem z odpaleniem



javelin
08.11.11, 23:13
Niby wszystko pięknie i ładnie, partycje pozakładane, instaluje się wszystko bez problemu, tyle że nie chce odpalić. Po reboocie wraca wyrzuca kilka linijek zakończonych [260] --suspend-- i koniec. Błagam o pomoc bo od dwóch dni jestem bez telefonu.

Przy próbie instalacji innych romów telefon wisi na zielonym logo htc

Smogg
09.11.11, 09:43
Ja proponuję tak:

0. Zrób superwipe - wypieprz wszystko z karty SD, usuń nawet partycje, załóż nową partycję FAT a po niej nową partycję EXT - JAKO DRUGĄ, MAX 1GB!,
1. Wejdź na 85-87 stronę tematu, z którego pobrałeś rom,
2. Pobierz wersję zmodyfikowaną przez HierOSa,
3. Zainstaluj cLK z powyższego, nie pamiętam, czy CWM też tam jest, ale chyba powinno - je też zainstaluj,
4. Wejdź w CWM i zainstaluj zipa z karty,
5. Uruchom i ciesz się działającym systemem :]

javelin
09.11.11, 10:08
Ja proponuję tak:

0. Zrób superwipe - wypieprz wszystko z karty SD, usuń nawet partycje, załóż nową partycję FAT a po niej nową partycję EXT - JAKO DRUGĄ, MAX 1GB!,


Pytanie może głupie ale primary czy logical?

Vinrael
09.11.11, 10:52
EXT ma być jako logical.

Smogg
09.11.11, 11:05
A ja zawsze robiłem 2 partycje primary i działało :P

javelin
09.11.11, 11:17
Jak długo może trwać pierwsze uruchomienie? Obecnie mam już 15 min zielonego htc na czarnym tle

Vinrael
09.11.11, 11:48
Po godzinie możesz się poddać.

Smogg
09.11.11, 11:54
U mnie na tym romie na cLK po 15 minutach to już miałem skonfigurowane konto Google, wypieprzone niepotrzebne widgety z ekranów, przywrócone kontakty i smsy i robiłem już trzeci reboot telefonu ;)

javelin
09.11.11, 12:27
Z tego co wyczytałem, nie jestem jedyny który ma problem z odpaleniem. No cóż, z głupa zainstalowałem to: prj Clean Desire v0.3.2 [Kernel: prj v0.4]. Udało się i działa. Minusem jest tylko baardzo długie uruchamianie

Smogg
09.11.11, 13:36
Ale ten minus dotyka większość romów z Androidem na HD2, a już chyba wszystkie te, które mają Sense.

CM7 był szybciutki, ale bez tej fajnej nakładki :(

Trochę szkoda, że właśnie te najfajniejsze romy tak długo się bootują... no ale coś za coś - zawsze lepsze to niż WM ;)

Podobno rom od Barrfinda uruchamia się dużo krócej, "pomimo" posiadania Sense... no ale ja nie miałem okazji tego sprawdzić, więc musiałbyś sam to checknąć ;)