PDA

Zobacz pełną wersję : ikonu w start menu



barti16
05.12.10, 23:09
Witam, bawiąc sie telefonem nacisnąłem coś i gdy weszłem w start zastałem tam tylko ikone ,,dzisiaj,,. bawiłem się bsb tweakiem chyba. Gdy zrobiłem soft reseta na samym początku wskoczył mi program do zmiany wyglądu na wm7 zamieszczony chyba w tym forum. W aplikacji do zmiany wyglądu były niby ikony w starcie ale gdy wyszlem do sense nadal ich nie było.Prosze was o pomoc bo ja nie moge na nic wpaść...

maniek9611
05.12.10, 23:30
Na samym swoim początku przygody z HD2 też się bawiłem i to samo miałem, mimo różnych kombinacji i przeszukania netu skończyło się na HR :/ dopiero pomogło. Dodam że w folderze StartMenu w pamięci telefonu się znajdowały skróty, nie wyświetlało mi ich w Starcie.

barti16
05.12.10, 23:37
Poczekam jeszcze do wtorku, mam nadzieje ze ktos znajdzie wyjasnienie, byc moze trzeba się pobawic w komendach hklm itp. sprobuje jeszcze odinstalowac bsb tweaks ale to raczej nic nie da.

ArturN
06.12.10, 00:02
I tak jak znam życie skończy się na HR ;)

maniek9611
06.12.10, 00:17
Artur przesiedziałem nad tym trochę czasu wtedy i nic, na pdaclubie był podobny temat i także nikt nie potrafił sensownie pomóc, masz racje tak to będzie wyglądało, niestety

ArturN
06.12.10, 01:20
To tak samo jak windowsem na PC-cie. siedzisz 3 godziny instalujesz różne programy naprawcze a i tak na końcu jest format c: Przerabiałem to nie raz ;)

barti16
06.12.10, 15:15
To mnie pocieszyliście... no cóż jak trzeba to trzeba... a przechowanie plikow opłaca sie robic przez windows live czy cos takiego?
[hr]Dodano: 1291643874[hr]
hardreset dał rade :D wszystko jes juz w porządku.