PDA

Zobacz pełną wersję : Czarny ekran i problem z danymi



Doz
15.11.11, 19:03
Siema, mam problem z moim htc hd2. Otoż 3 dni temu przestał działać wyświetlacz (o ile to tylko wyświetlacz?), nie wiem czy przez uderzenie czy moze jakies mirko zalanie (nietrzeźwy byłem ;D) ale objawia się to tym, że telefon się włącza i wibruje (podświetlenie przycisków też działa) ale wyświetlacz cały czas pozostaje czarny i zero reakcji na cokolwiek. Moje pytanie dotyczy moich wszystkich danych, które miałem zapisane w pamięci telefonu. Czy jest szansa odzyskać jakoś smsy i kontakty ? Gdy podłączam telefon do kompa to normalnie widzi kartę pamięci tylko ten czarny ekran.... :/ Można jakoś dotrzeć do pamięci telefonu w celu zgrania wszystkich kontaktów i smsów bo w sumie tylko o to mi chodzi.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdro;)

kasier
16.11.11, 08:16
wm czy android?

maniek9611
16.11.11, 08:37
Obawiam się, że dupa z tego :/ Jedyna rada to na popijawę zabierać Nokię 3210 ;D

Smogg
16.11.11, 10:06
Teoretycznie, o ile to samo uszkodzenie wyświetlacza, to pewnie istniałaby możliwość wsadzenia nowego bez wykonywania HR itp.

Jeśli to jednak np. płyta główna albo inny czort, to mogłyby być z tym problemy :-(

Kasier albo Vinrael kiedyś napisali na forum - ludzie dzielą się na tych, którzy wykonują backup, oraz na tych, którzy będą go wykonywać ;) I jest to święta prawda, sprawdzona empirycznie ;)

Vinrael
16.11.11, 16:07
Smogg, chyba ani ja ani Kasier ;p

Smogg
16.11.11, 17:46
To w takim razie był to ktoś inny... równie mądry ;D

Doz
16.11.11, 20:46
HD2 jest na wm 6.5.

W sumie to nie bylo takiego momentu żeby sie cały zamoczył ale jakaś kropla albo dwie mogły na niego polecieć, tym bardziej że nosze go w obudowie sylikonowej a słyszałem, że to niezbyt dobrze :-X Bibułka na baterii jest lekko różowa czyli o czymś to chyba(?) świadczy... Chodzi mi tylko o kontakty i smsy które są telefonie z resztą
jakoś się uporam po kosztach :)

Haha to ja jestem zdecydowanie w grupie tych którzy MIELI go wykonywać ale najwyraźniej za długo zwlekałem :)
Chyba, że jest na forum jakiś czarodziej ;D

Dzięki za odpowiedzi! Pozdro!:)