PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zawieszaniem się ekranu blokady



mafio25
19.11.11, 14:05
Witam, miałem Androida NDT MIUI wszystko było super przez miesiąc wczoraj kiedy zablokowałem tel nie mogłem go odblokować. Tzn ikona do odblokowania wogóle nie raegowała na dotyk dopiero tak po 4-5 wygaszenia ekranu zaskoczyła. Pomyślałem, że wgram sobie inny system od nowa i wgrałem HyperDroid niestety ku mojemu zaskoczeniu dzieję się to samo. Ponownie wróciłem do NDT MIUI i znowu tak samo i to świeżo po instalacji. Mógłby ktos mi pomoc i powiedzieć co jest nie tak. Sądziłem, że może coś z wyświetlaczem, ale po instalcji systemu jak konfiguruje to wszystko działa. I czasami z którymś razem uda się odblokować i też wyświetlacz reaguje normalnie. Instaluje systemy za pomocą MAGLDR. Czy lepiej jest instalować przez CLK?

Vinrael
19.11.11, 14:07
Jeśli masz możliwość zainstalowania andka przez cLK to zrób to. Wtedy Twój HD2 będzie na maxa zbliżony do seryjnego telefonu z androidem.

mafio25
19.11.11, 14:18
Nigdy nie instalowałem przez CLK nawet nie wiem jak i jakie systemy są. Bardzo podobają mi się systemy MIUI. Czy są jakieś które mogę instalować przez CLK? Czy tego co instalowałem przez MAGLDR da się zainstalować przez CLK? On jest spakowany w ZIP.
[hr]Dodano: Listopad 19, 2011, 13:35:14 [hr]
Dziwne jest to, że było wszystko ok i nie miałem tak nigdy. Wgrałem jeszcze raz starszą wersje MIUI i to samo. Dodatkowo Zauważyłem kolejną rzecz. W ogóle kiedy przytrzymuje dłużej czerwoną słuchawkę i pojawia się menu z wyborem restart, wyłącz itp też nic nie mogę wcisnąć. Co się dzieję? Miał ktoś tak?
[hr]Dodano: 1321709961[hr]
Udało mi się zainstalować system przez CLK. Niestety ciągle to samo. Jak zablokuje telefon to już nie mogę go odblokować. Czasami się udaje tak po 5-6 wygaszeniu ekranu. System nie jest zawieszony na pewno. Już nie wiem co mam robić. Proszę o pomoc.