PDA

Zobacz pełną wersję : Zapętlanie na logu HTC



xamil
27.11.11, 14:19
Siemka. Dziś kupiłem HD2 i po powrocie do domu zrobiłem przywrócenie do ustawien fabrycznych i o dziwo zupełnie mi wywaliło system. Po tym nie mogłem już włączyć telefonu, zapętlał się na logu HTC. Tak wiec w google znalazłem rom 1.66, wrzuciłem na SD, odpalam vol- i power i pojawia sie:

PB81100 SS-BC
SPL-3.03.0000 XE
MicroP(LED 0x05
MicroP(TOUCH) 0x50



Serial

A wg. instrukcji powinienen byc szay ekran i mam wcisnac zielona słuchawkę zeby wgrało ROM. Tak wiec? Proszę, pomóżcie, nie chcę stracić telefonu :(


http://www.megaupload.com/?d=CNJ2UHXA
Tą wersję pobrałem, wrzuciłem na SD

A poza tym próbowałem właczyć telefon i o dziwo odpalił. Dałem PL, i teraz ekran przyciemnił i czekam sobie z 5 minut. Wiec?
[hr]Dodano: Listopad 27, 2011, 17:03:32 [hr]
Wgrałem system przez .nbh i teraz bootuje sie tylko do bootloadera. Wiec?

Smogg
27.11.11, 18:25
Bootuje się do bootloadera, czyli uruchamiasz go z volume- ?

Napis Serial pojawia się czasami, kiedy na karcie SD znajdują się jakieś dane itp. Dobrym rozwiązaniem na tego typu problemy jest format karty (@FAT32) i wrzucenie na nią tylko i wyłącznie romu (z odpowiednią dla niego nazwą pliku, tj. LEOIMG.nbh).

xamil
27.11.11, 19:13
I tak zrobiłem, fat32, wrzuciłem system i sie zainstalowało i się właczał tylko bootloader a teraz na szarym tle napisy:

flash type 5501BCEC

power reason 1

POOTUP_W_PWR_KEY_PRESSED

Udalo mi się wgrać HSPL 2.08 i chce skorzystać z task29 z radiem lub bez i nie działa. przy 96% wyskakuje trójkacik, na PC pisze ze bład a w BL ze jest error tego uploadu. Wiec?

Vinrael
27.11.11, 19:16
Spróbuj inny kabel, już gdzieś na forum taki przypadek był.

xamil
27.11.11, 21:24
To samo, nic. Wychodzi na to ze NAND walniete albo płytka głowna :(

[hr]Dodano: Listopad 28, 2011, 21:16:46 [hr]
Jakoś udało się task29 wgrać z radiem 2.15.50.14, poźniej MAGLDR, pozniej CWM i wrzuciłem Andka 2.3.7 jako .zip, odpalam CWM, instaluje .zip i pisze ze completed. Ale pozniej jak chcę włączyć telefon to wlacza sie magldr i pisze ze bootuje sie Android z NAND i na samym dole: 1E FATAL HIT 1 i nic ;(


Kolejne wieści:
Nie udało się Andka odpalić z NAND, wrzuciłem na SD, zrobiło sie co trzeba i w magldr daje zeby sie zbootowało z SD, coś tam botoowało z folderu Android i na koncu: 1EFATAL HIT 1 ;(
[hr]Dodano: 1322518438[hr]
Za x razem ruszył Android z SD, załadował się ładnie, mogłem się pobawić itd, zapomniałem ze nie miałem karty SIM, wyłaczyłem, wsadziłem i nie odpalę juz, znowu ten Fataly hit 1 ;(