PDA

Zobacz pełną wersję : Start zatrzymuje się na logu HTC / Brak możliwości odpalenia bootloadera



szymek204
28.11.11, 00:16
Witam! Miałem rzucony rom z Windowsem WWE_EastEurope_1-66, zainstalowane HSPL 2.08, zrobiłem czyszczenie przez Task29 i teraz nie mogę wejść w bootloadera żeby cokolwiek zainstalować... Za każdym razem ekran zatrzymuje się na logo HTC. Oczywiście próbuje włączyć bootloadera wciskając Vol down i przycisk włączenia telefonu jak on jest wyłączony. Jest teraz jakaś możliwość żeby wrzucić jakikolwiek system? :'( Bardzo dziękuję za odpowiedź!

xamil
28.11.11, 00:19
A trzymasz te przyciski czy tylko krótko? Musisz trzymać długo vol- i power az do tej pory jak się wyświetli BL. Może to glupie, ale jednak na początek zawsze coś :)

szymek204
28.11.11, 00:23
Trzymam długo. Trzymam jeszcze chwilę po tym jak się wyświetli logo HTC mimo, że powinno praktycznie od razu załadować bootloadera... Już wiele raz zmieniałem romy z windowsem, instalowalem androida itp. i nie mam pojęcia co teraz zrobić jak się nie chce włączyć bootloader.. :'(

MAX
12.12.11, 18:59
mialem od wczoraj ten sam problem , okazalo sie ze siadl caly system , oddalem do naprawy , praktycznie wgrali system na nowo jest ok.

szymek204
12.12.11, 20:44
Mój telefon został wysłany do serwisu i w ramach gwarancji wymienili płytę główną:) Serwis uwinął się w niecały tydzień! Uwielbiam HTC :-*