PDA

Zobacz pełną wersję : Podłączenie pod ładowarkę samochodwą



Widget
25.12.11, 13:14
Witam

Opowiem Państwu moją historię i związane z nią obawy. Kiedyś jak jeszcze świętej pamięci L. Kaczyński nie leżał na Wawelu a Pani Hanna Mostowiak uroczo machała do widzów z serialu o miłości miałem telefon htc tytn II. Nie ukrywając mój pierwszy htc i pierwszy smartphone. Nie będę ukrywał to był czołg, czego on to nie robił, wręcz śmiem twierdzić, że Bóg po nieudanym eksperymencie z kobietą postanowił po kilku tysiącach lat testów wynagrodzić mężczyźnie męki smartphonem. Chwała mu za to. Aż pewnego piękna dnia przed podróżą do miasta ojca redemptora dyrektora Tadeusza Rydzyka postanowiłem wgrać nawigację automapę. Było pieknię zainstalowała się mapa na całą europę żadna droga mi nie była obca i czułem się niczym jak kolumb ze swym kompasem. Jednakże moja radość nie trwała długo. Po włączeniu automapy i podłączeniu htc do zapalniczki samochodowej po kilometrze drogi sie kurwa spalił. Pomijam traume jaką wtedy przeżyłem i katastrofach jakie po tym nastały w postaci L. Kaczyńskiego czy H. Mostowiak. Moje pytanie brzmi teraz tak. Mikołaj mi dał htc hd 2 i nie ukrywajac chciałbym do niego zamontować nawigację. Niewiem gdzie wcześniej popełniłem błąd a niechciałbym go powtórzyć. Czy przy podłączeniu do ładowarki samochodwej zmienia się cos w ustawieniach czy norlamnie podłączam do zapalniczki i jadę pieknymi polskimi drogami?

kasier
25.12.11, 13:34
normalnie podłączasz i działasz, oczywiście dla pewności polecam oryginalne części ;p

Widget
25.12.11, 13:36
normalnie podłączasz i działasz, oczywiście dla pewności polecam oryginalne części ;p


Tutaj nasuwa mi się pytanie czy duża jest różnica między oryginalną częścią a "chińską"? po wstępnej analizie na allegro to przebitka jest nawet 3 krotna więc sporo.

adieden
25.12.11, 13:47
witam
ja ze swoim leo nie mam problemów. Mam zainstalowaną automape i w podłączam do ładowarki samochodowej i nic sie nie pali jedyne co to w słoneczne dni kiedy telefon jest przypięty do uchwytu na szybie potrafi sie przegrzać i wtedy zaczyna migać na przemian pomarańczowa dioda z zieloną wtedy albo odłączam telefon od ładowarki albo zdejmuje z uchwytu i odkladam w cień.
co do zmian w samym systemie to po podłączeniu do oryginalnego uchwytu uruchamia sie navipanel i można też tak ustawić by włączył sie bluetooth i połączył z zestawem słuchawkowym czy głośnomówiącym. ja takiego uchwytu nie posiadam zato mam ładowarkę od mio a702 i po podłączeniu jej do hd2 też sie navipanel uruchamia.
co do innych ładowarek to nie wiem jak to bedzie reagowało
mam nadzieje ze ta moja kompletnie nieortograficzna i nie gramatyczna wypowiedz na cos sie przyda
pozdrawiam

Smogg
25.12.11, 14:32
Koledze jakiś chińsko-wietnamski wynalazek się spalił. Na szczęście nie było wtedy słuchawki podpiętej pod ładowarkę, niemniej jednak na przyszłość warto wiedzieć, czy bezpiecznik w gniazdku zapalniczki działa, oraz że ma się ładowarkę, przy której ryzyko takich cyrków znacząco maleje.

Ja za bardzo ceniłem mojego Leona, a teraz kolejny telefon, aby pokładać wiarę w to, że oszczędność 30 złotych popłaci.

Serio, odpuść sobie jedną flaszkę i kup oryginalną ładowarkę od HTC.

Widget
25.12.11, 15:00
Ja za bardzo ceniłem mojego Leona, a teraz kolejny telefon, aby pokładać wiarę w to, że oszczędność 30 złotych popłaci.

Serio, odpuść sobie jedną flaszkę i kup oryginalną ładowarkę od HTC.


I tyle w temacie, po świętach zakupuje oryginalną ładowarke. dzięki wszystkim za pomoc