PDA

Zobacz pełną wersję : Pokrowiec OtterBox



Widget
25.12.11, 17:26
Witam

Używa ktos lub mial do czynienia z takim pokrowcem?


http://allegro.pl/nowy-oryg-otterbox-commuter-case-htc-hd2-fvat-i2016651879.html

Generalnie jaki pokrowiec jest najlepszy?

Vinrael
25.12.11, 17:54
Ja kiedyś korzystałem z takiego pokrowca, ale uznałem ten pomysł za głupi. Z dwóch powodów.
Na pewno ten pokrowiec zwiększa wagę telefonu i fizyczne rozmiary. Jeszcze wagę, wysokość i szerokość bym przeżył, ale z takim pokrowcem telefon był zbyt gruby i niewygodnie się z niego korzystało. No i taki pokrowiec trochę utrudnia dostęp do ekranu...
Drugi powód - taki pokrowiec i tak nie zabezpieczy ekranu przed porysowaniem, ewentualnie przed upadkiem. Jednak już od jakichś 10 miesięcy mam tylko pokrowiec zrobiony ze sztucznego zamszu, taka jakby prosta skarpetka, i korzystam z niego tylko ze względu, że nie można przy tym pokrowcu porysować wyświetlacza. Ale nawet z niego rzadko korzystam, bo nie widzę sensu. Ten HTC i tak jest pancerny...

kasier
25.12.11, 21:57
Pamiętaj też że przy wszystkich takich gumowych, silikonowych czy innych tego typu pokrowcach przy zmianach temperatur lubi się zaparowywać między pokrowcem a budową telefonu;] w związku z tym odradzałbym tego rodzaju pokrowce

maniek9611
25.12.11, 23:49
Shit i tyle w temacie