PDA

Zobacz pełną wersję : Reset po zawieszeniu, telefon nie działa. kaput.



ralinka
26.12.11, 00:42
Witam, otóż od niedawna jestem właścicielką HTC HD2. Dziś podczas pokazywania jakiś tam aplikacji rodzince telefon się nagle zawiesił przy opaleniu jakiegoś filmu, więc zresetowałam go czerwonym przyciskiem obok wejścia na karty micsroSD. Telefon zamiast się ponownie włączyć ,nie daje żadnego znaku życia ,kaput. Nie działa także dioda kiedy go podłączam do ładowania. Dodam tylko ,że kilka dni temu odebrałam go z serwisu( miałam problem z dźwiękiem) i wszystko chodziło cacy aż do tego wydarzenia.
Czytałam inne posty na forum, widziałam podobne problemy do mojego jednak jedno z nich dotyczyło Androida, aja mam WM 6.5, nie rozumiem czemu tak wszystko padło. Ostatnio wgrywałam tylko ze 3 aplikacje i program do czyszczenia RAMu (wszystkie na kartę SD) . Czyżby to była płyta główna ?

Vinrael
26.12.11, 00:44
Niestety, obawiam się, że będziesz musiała się wybrać do tamtego serwisu, bo coś źle zrobili (zapewne coś źle złożyli, i przy wciśnięciu guziczka spowodowało zwarcie na płycie, czy coś w tym stylu...). Sprawdź jeszcze, czy telefon po podłączeniu do komputera jest wykrywany. Jeśli nie, to idź oddaj telefon na reklamację.

ralinka
26.12.11, 00:51
Dzięki za szybką odpowiedź. Mam 3 miesięczną gwarancję po naprawie więc może coś się uda zrobić. Tak to bywa z tymi telefonami z drugiej ręki...

wilczur
26.12.11, 12:46
Spróbuj kilka razy wcisnąć jeszcze raz ten reset, może się zawiesił i robi zwarcie.. i tak ci telefon juz nie działa więc niczym nie ryzykujesz