PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawienia Pogody



adws
27.12.11, 20:47
Mam standardowyego ROMA i mam małe pytanie.

Czy istnieje możliwość ustawienia pogody tak żeby pobierała dane tylko dla jednej lokalizacji (mojej aktualnej oczywiście). Mam ustawione kilka miast a chciałbym żeby dane były pobierane tylko dla miejsca w którym sie znajduję.

Niewolnictwa nie tolerujemy ;) Romów zostaw w spokoju ;P

Vinrael
27.12.11, 21:13
Tak, można było. Wchodząc w zakładkę pogody włącz opcje i usuń resztę miast. Powinno zadziałać ;P
Jednak nie przypominam sobie, żeby było to połączone z usługą lokacji...

adws
29.12.11, 16:39
W tym właśnie problem, bo kiedy usuwam resztę miast to muszę je potem znowu dodać.
Najwyrażniej tak ma byc i koniec

kasier
29.12.11, 17:02
Czyli jak dobrze rozumiem chodzi ci o to żeby sam pobierał lokalizacje gdzie się znajdujesz? A nie że musisz sam dodać dane miasto? Bo jeżeli dobrze zrozumiałem to na wm takiej możliwości z tego co pamiętam nie ma, na androidzie jest to możliwe

Smogg
29.12.11, 17:33
Jakoś po wielu bojach, przejściach, próbach, kombinacjach... dawno dawno temu... udało mi się uzyskać automatyczne odświeżanie lokalizacji w pogodzie na WM. Było to na tyle dawno, że ten post nic odkrywczego niestety nie wniesie do tematu, poza informacją, że w jakiś sposób jest to możliwe :) No chyba, że to było coś exclusive dla romu od Elminstera - bo jak WM, to tylko BSD od tego kucharza gościło na moim Leonie ;)

kasier
29.12.11, 18:44
No ja prowadziłem wiele bojów na 1.66 i 3.14 i niestety nie dało rady

adws
29.12.11, 23:23
Kwestia jest taka że nie chce mieć pogody na stałe, tylko przełączyć i sprawdzić.
Szukałem i się nie udało. Bywa

Dzięki wielkie za pomoc

Temat do zamknięcia