PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z SIM



The_Rev
29.12.11, 00:26
Witam. wyskakuje mi okno zebym wprowadził kod pin (nie mam takiego, tymbardziej że jestem w play) i nie chce nic działać. Myślałemże to simlock bo włozylem kartę z orange i działał ale dostałem kod na odblokowanie bo takowy wykupiłem i coś nie chce wyskoczyc, tymbardziej że okno które mi wyskakuje wygląda inaczej niż na filmikach na YT.

Obrazek znaleziony na necie, w którym wyglądą jak to u mnie:


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQz5oUD7o8gFJ4AKJKpd_HXJv17Sd1QC xZpClo53reNvPONZGwEX1fjf6My

Proszę o szybką pomoc bo nie mam jak korzystać z tel. - nie mam zapasowego.
[hr]Dodano: Grudzień 28, 2011, 23:29:05 [hr]
Dodaje, że sprawdzałem też na karcie od play red bull nową gdzie jest napisany pin na tej plastikowej karcie i tez nei działa.

Na przyszłość prosiłbym o używanie prawidłowych znaczników code - w zgodzie z Regulaminem

Vinrael
29.12.11, 01:02
Zgłaszaj reklamację na kod. Innego wyjścia nie widzę. Zobacz tylko najpierw czy dalej działa telefon z kartą z Orange.

The_Rev
29.12.11, 01:31
Tak, przed chwilą inna jeszcze karte orange włożyłem i działało.
Ok, jestem cały czas w kontakcie z osoba od kodu, i mnie zapewnia że jest dobry bo robiłem tego już pareset. Znalazłem na innym forum stary post z tym zdjęciem i zapytałem faceta co zrobił bo temat zamknął. Dopiero co kupilem telefonik i nie mogę się nim nacieszyć :(

Smogg
29.12.11, 12:12
IMHO to wygląda na simlock, a PIN sieci to kod, którym tego simlocka zdejmujesz - ostatnio to przechodziłem z SGS+ ;)

Jeśli zapłaciłeś za taki kod to... sprawdź jeszcze czy IMEI software'owy jest zgodny z tym na naklejce pod baterią, oraz zgłaszaj reklamację - skoro nie działa...

The_Rev
29.12.11, 15:24
Imei się zgadza bo sprawdziłem dla pewności. Tylko to okienko wygląda inaczej niż we wszelkich innych filmików na youtube jak wpisują. Zaraz zmienie na orginalnego roma i zobaczymy. Jak nie wejdzie to składam reklamacje ;)