PDA

Zobacz pełną wersję : Brak pamieci na urzadzeniu mino instalacji wszystkiego na SD



kraik
30.12.11, 19:47
Witam, od jakiegos czasu mam 0 mb dostepnej pamieci na urzadzeniu pomimo iz cokolwiek sciagalem z Omarket albo Marketplace zapisywalem na karcie, tak samo zdjecia itd. usunalem historie i pliki cookie w przegladarce ale nic to nie dalo, czemu zjadlo mi cale 170 mb i jak zrobic zeby odzyskac to miejsca bo bardzo meczace jest ciagle zamykanie komunikatow o braku miejsca ;/

Sideswipe
31.12.11, 12:45
A sprawdziłeś folder: Windows\ Youtube ?? Ja tam często muszę kasować m.in zdjęciami ( Dużo pamięci zżerają ) :)

kraik
31.12.11, 16:05
teraz usunalem ale odzyskalo tylko 2.5 mb ;/

Sideswipe
31.12.11, 17:05
Zawsze to coś :). Możesz jeszcze sprawdzić My Documents\ My Ringtones ( większość piosenek ma ponad 1 MB, więc jak ustawiłeś sobie jakąś długą piosenkę to warto ja skrócić ) i jeszcze Application Data \ HTC \ HTC Album \ Cache ( tam też można czasami zwolnić parę MB ). Czytałem też, że dużo miejsca podobno zajmuje ta nawigacja testowa Co Pilot. Z przeglądarek usuń jeszcze cache ( pamięć podręczna ) Jeżeli to wszystko nie pomoże to niestety trzeba będzie wykonać HR :( (tak sądzę)

kraik
01.01.12, 21:15
zrobilem HR bo nei dalo sie juz uzywac tel ;/ ale teraz jest tak samo. instaluje cos. mam wybierac czy na urzadzeniu czy na SD, wybieram ze na SD i tam sie intaluje ale widze ze z pamieci urzadzenia i tak zjadlo miejsce ;/

Sideswipe
03.01.12, 18:56
A to dziwne. O czymś takim niestety nie słyszałem :( Po HR wszystko powinno działać.
Czytałem, że można wgrać nowszy ROM.