PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc dla zielonego - jak ustawic zgrywanie zdjec i filmow na karte micro SD



Dziedzic Pruski
04.01.12, 00:39
Drodzy Koledzy! Jestem nowym uzytkownikiem cacka HD2. Narazie powoli sie ucze...
Zmodyfikowalem troche moj post, byl juz czesciowo nieaktualny ...
Zjedzcie prosze na dol stronki gdyz potrzebuje Waszej pomocy :'(

maniek9611
04.01.12, 06:26
Podlaczam tel do kompa, pokazuja sie rozne foldery (DCIM, Pictures) ale zdjec brak

Dziwne bo właśnie w folderze DCIM powinny być zdjęcia.



Druga kwestia - ostatni update softu telefonu byl robiony w marcu 2010

Sprawdź jaki dokładnie masz soft, być może warto zaktualizować do 3.14 Jest link do ściągnięcia na forum i blogu.



Mam Windows Mobile 7

Na pewno masz 6.5
7 to już Windows Phone

Smogg
04.01.12, 10:13
Czy trzeba miec jakies oprogramowanie (ew. jak sie nazywa i gdzie go znalezc).

Nie trzeba. Ewentualnie, jeśli komputer nie znajduje na karcie SD zdjęć zrobionych telefonem, to proponuję odpalić NA TELEFONIE Total Commandera, wejść na partycję systemową (a nie SD) i tam poszukać tych zdjęć. Jeśli je znajdziesz, to przerzuć je na kartę SD i wtedy dopiero na komputer. Możliwe, że któregoś pięknego dnia nie miałeś wsadzonej karty SD do telefonu, uruchomiłeś aparat i ten się automatycznie przekonfigurował, aby zapisywać zdjęcia w pamięci telefonu.



Druga kwestia - ostatni update softu telefonu byl robiony w marcu 2010. Co ciekawego przez ten czas sie zmienilo i co warto dodac badz ulepszyc. Na grach zalezy mi najmniej, chodzi o jakies uzytki. Mam Windows Mobile 7.

To w marcu 2010 r. już był WP7 na HD2? :-) A jak go odpalałeś, skoro MAGLDR wyszedł dopiero trzy kwartały później? ;)
Także chyba pudło, poszukaj jaką masz wersję romu, to powiemy Ci, co można z tym zrobić.

kasier
04.01.12, 14:24
A masz ustawione aby zapisywał zdjęcia na telefonie czy na karcie? ;p

Smogg
05.01.12, 07:59
Super, że działa.

Total commandera jednak warto mieć na telefonie. Standardowy eksplorator nie zawsze daje radę.

Wersję romu znajdziesz w ustawieniach w części dotyczącej informacji o telefonie i oprogramowaniu.

AutoMapa standardowo instaluje się na karcie sd, a poza tym nie wchodzi w skład standardowego oprogramowania telefonu. Wyczyszczenie telefonu po poprzednim uzytkowniku w mojej opinii zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Wykonaj HR, a jeżeli okaże się, ze masz stary rom, to zainstaluj jego nowszą wersję.

kasier
05.01.12, 09:23
Co do zdjęć to wchodzisz w aparat i tam naciskasz klawisz z win otwiera się menu i tam poszukaj (oczywiście jak dobrze pamiętam bo już dawno nie miałem wm, w każdym razie gdzieś tam szukaj :d

Dziedzic Pruski
09.01.12, 18:24
Czesc Szanowni Koledzy :) Odzywam sie ponownie po kilku dniach przerwy, nie chcialem byc zbyt namolny :)
Soft, ktory obecnie posiadam to
OS 5.2.21913,
Manila 2.5.20181527.0 - (co to i do czego?)
ROM 3.14.479.2 (04666)WWE, ROM date 10/04/10,
Radio ver 2.15.50.14
Protocol 15.42.50.11U

W kwestii zdjec za cholere nie wiem gdzie ustawic, zeby razem z filmami wlazily od razu na karte.
Prosilbym rowniez GORACO ktoregos z Was o wskazowki dotyczace wyczyszczenia telefonu po poprzednim wlascicielu oraz o staranny opis jak i skad wgrac nowy soft, ktory wybrac i czy sam czegos nie schrzanie :)
NAPRAWDE jeszcze raz WIELKIE dzieki za pomoc ! Trzymajcie sie, zycze sukcesow :) !
Czekam na pomoc, hej

maniek9611
09.01.12, 18:39
Najprostsza zasada---> kupujesz telefon = HR

Żadnych wodorostów i śladu po poprzednim właścicielu :)

Dziedzic Pruski
15.01.12, 02:39
Czesc Szanowni Koledzy !
Chcialem ponowic moja goraca prosbe o dwie rzeczy zawarte w moim ostatnim poscie. Tzn. :
Nadal w kwestii zdjec za cholere nie wiem gdzie ustawic, zeby razem z filmami wlazily od razu na karte.
Potrafie juz wyczyscic telefon po poprzednim wlascicielu ale prosze Was o staranny opis jak i skad wgrac nowy soft, ktory wybrac i czy sam czegos nie schrzanie :) To co mam obecnie jest w poscie powyzej.
Widzialem, ze niektorzy uzywaja Androida, czy mozna go wgrac rowniez w moim przypadku i czy np. mapy, ktore zostaly na karcie po generalnej czystce maja szanse dzialac ;) ?
NAPRAWDE jeszcze raz WIELKIE dzieki za pomoc !
Powodzenia !