PDA

Zobacz pełną wersję : Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!



`Michael`
10.01.12, 18:43
Witam, Mam problem z Moim HD2, mianowicie ... nie ma dzwięku po przyjściu sms'a. Miga tylko zielona lampka Przy głośniku telefonu ... Nie mam pojęcia co jest grane. Sprawdzałem Ustawienia dzwiękowe z innym HD2 i Wszystko jest tak samo ... W tamtym telefonie dzwięk był a u mnie go nie ma ... ? Poradzicie coś?

Z Góry Dziękuje i Pozdrawiam : )

Smogg
10.01.12, 19:24
A inne dźwięki przez głośnik działają?

`Michael`
10.01.12, 19:47
Tak ... Wszystko działa. Tylko Sygnały nadejścia Wiadomości nie ma ...

kasier
10.01.12, 23:45
Zaktualizuj rom do 3.14 > odsyłam do strony HTC tam znajdziesz co i jak

`Michael`
11.01.12, 00:53
hmm ... Gdybyś mógł opisać mniej więcej jak to zrobić byłbym bardzo zobowiązany ; )

Smogg
11.01.12, 01:17
Kasier już opisał... i ja opisałem... i Szakus opisał... i Maniek opisał... i Vinrael opisał... pół forum to opisy jak zaktualizować rom w tym telefonie ;D

Serio, poszukaj, jak będzie bardzo źle to pomożemy ;)

`Michael`
11.01.12, 02:09
Mam już opis ; ) i wedle opisu jest dupa bo error mi wyskakuje cały czas odnośnie połączenia ... :/

rubin299
11.01.12, 06:35
jaka wersja romu?

maniek9611
11.01.12, 07:30
Nie widzisz, że 1.66?

kasier
11.01.12, 08:42
A jaki masz system na pc?

`Michael`
11.01.12, 14:42
Mam Win.7 ale to nie ma znaczenia ; ) Rozwiązałem swói problem ... Napisałem do HTC z prośbą i pomoc : ) Otrzymałem taką Wiadomość :


Dziękujemy za zapytanie w kwesti dzwięku wiadomości.

Proszę wejść w opcje w telefonie: start>ustawienia>menu>wszystkie ustawienia>dźwięki i notyfikacje>na dole wybrać opcje-notyfikacje-prosze zaznaczyć opcję- nowa wiadomość-new message oraz zaznaczyc dostepne opcje

Jeżeli opcja ta jest zaznaczona prosze wykonać miekki reset- wyciagnać baterię- włożyc ją ponownie.


Na Moim HTC wyglądało to nieco inaczej: Start>Ustawienia>Menu(w prawym dolnym rogu ekranu)>Dźwięki i powiadomienia>i tutaj musiałem zaznaczyć Zdarzenia, Programy i Powiadomienia.

Wszystkie Dźwięki są Wszystko jest w porządku ; ) Dziękuje Wszystkim za pomoc ; )

Smogg
11.01.12, 15:13
Tym niemniej nowszy rom by Ci się przydał - poprawia stabilność systemu, szybkość, nowe radio wpływa na zasięg i jakość rozmów... ;)

kasier
11.01.12, 15:28
No wiesz ja zakładałem że opcje telefonu już przeglądałeś bo ja jak coś nie działa to zawsze szukam :D A o system pc pytałem odnośnie instalki nowego romu bo to już u niektórych ma znaczenie :)

`Michael`
11.01.12, 17:52
hehe Szczerze mówiąc nie miałem pojęcia o opcji menu w Ustawieniach ; ) Noo nie wątpie że jest lepszy ... Próbowałem wgrać nowszy ROM ale mi sie nie udało ... cały czas wyskakuje error 260 z tego co pamiętam ... Odnośnie połączenia ... Nie mam pojęcia dlaczego :/ Wszystko robiłem krok po kroku. Tak jak jest zalecane.

kasier
11.01.12, 19:08
dlatego pytałem o system, postaraj się uruchomić w zgodności z xp na przykład, a najlepiej to robić to na xp ;p w7 zwłaszcza 64 ma z tym problemy, wiem że też jakoś sobie z tym poradziłem swego czasu :)

`Michael`
11.01.12, 19:40
Myślami skanuje znajomych którzy Mają jeszcze Komputer z Xp'kiem ... iiii ... No niestety żadnego takiego nie posiadam ... :/ hehe ważne że wiem kiedy smsa dostaje!! ;D a co do ROM'u ... Poszperam jeszcze i może coś znajde ... Jak będzie sukces opisze wszystko na Forum ; ))

kasier
11.01.12, 20:00
No tak jak mówie musisz pozmieniać tryby zgodności i powinno ruszyć na którymś

`Michael`
11.01.12, 20:09
Tryby Zgodności ... ? ? ? Hehe Sory ale pojęcia zielonego nie mam o czym mówisz ... niestety ... jakbyś mógł nieco bardziej po człowieczemu ... co gdzie przycisnąć, gdzie nagnieść, co zmienić ;D

kasier
11.01.12, 21:25
klikasz prawym na pliku instalacyjnym>właściwości>zgodność i tam się pobawić

`Michael`
12.01.12, 12:42
Mam Tutaj tak ....

Uruchom ten program w trybie zgodności z : było XP zmieniłem na Win.7 i bez zmian ... dalej Error 260 (Połączenie)

dalej USTAWIENIA:
[ ] uruchom w 256 kolorach
[ ] uruchom w rozdzielczosci ekranu 640 x 480
[ ] wyłącz kompozycję wizualne
[ ] wyłącz kompozycje pulpitu
[ ] Wyłącz skalowanie ekranu dla ustawień wysokiej rozdzielczości DPI

no i [ ] Uruchom ten program jako Administrator.

I co mam wybrać?

rceglarek
12.01.12, 17:21
Mam Tutaj tak ....

Uruchom ten program w trybie zgodności z : było XP zmieniłem na Win.7 i bez zmian ... dalej Error 260 (Połączenie)

dalej USTAWIENIA:
[ ] uruchom w 256 kolorach
[ ] uruchom w rozdzielczosci ekranu 640 x 480
[ ] wyłącz kompozycję wizualne
[ ] wyłącz kompozycje pulpitu
[ ] Wyłącz skalowanie ekranu dla ustawień wysokiej rozdzielczości DPI

no i [ ] Uruchom ten program jako Administrator.

I co mam wybrać?


"Uruchom ten program jako administrator" -> jeżeli nie zgodność, to to powinno pomóc ;)

kasier
12.01.12, 17:22
j.w. ewentualnie jeszcze postaraj się wybrać różne tryby zgodności, ja nie pamiętam na którym ale wiem że ruszyło

`Michael`
12.01.12, 18:22
odchaczyłem Administratora ... Bez zmian ... :/

kasier
26.01.12, 15:52
kolego może i kropki są ale lepiej nie pisz takich wypowiedzi bo będą karane