PDA

Zobacz pełną wersję : WP7 słuchawki



brolypl
20.01.12, 15:39
Witam
Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać więc spróbuje tutaj. Niedawno kupiłem HD2 i wrzuciłem WP7, wszystko ładnie pięknie śmiga, ale po przesiadce z 5800XM po podłączeniu słuchawek i odtworzeniu pierwszej lepszej mp3 na max głośności myślałem że uszy mi pękną, takich wysokich tonów się nie spodziewałem, nie miałem takiego problemu w nokii, zauważyłem że nie ma żadnego korektora w WP7 ;/ (TRAGEDIA!) zapewne tak źle grają wszystkie HTC, ale zastanawiam się czy jest możliwość polepszenia jakości odtwarzanych mp3 na słuchawkach, widziałem że na androida są korektory dźwięku, ale andek jakoś kojarzy mi się z przycięciami. Czy zmiana słuchawek może poprawić jakość basu itp ? Możecie mi polecić jakieś słuchawki ? Jeżeli słuchawki nic nie dadzą wrzucę andka i będę się bawił korektorami zawsze coś.
To jakie słuchawki polecacie ?

rceglarek
20.01.12, 16:25
Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam ;)

kasier
20.01.12, 17:30
Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam ;)

A ja chętnie bym się dowiedział coś więcej o tym korektorze ;] jeśli można prosić

brolypl
20.01.12, 17:35
A co do słuchawek są jakieś dobre pod HD2 ? pewnie przesiądę się na Andka ;D

Smogg
20.01.12, 17:53
To kwestia indywidualnego gustu muzycznego i wrażliwości na konkretne tony. W pogaduchach jest odpowiedni wątek stworzony przez Vinraela.

Ten wątek na razie przenoszę do działu, na który wskazuje jego zupełnie niekonkretny tytuł.

rceglarek
20.01.12, 19:14
Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam ;)

A ja chętnie bym się dowiedział coś więcej o tym korektorze ;] jeśli można prosić


ten korektor nazywa się DSP Manager, mi pasuje, prosty, bez żadnych wymysłów. Polecam :)

kasier
20.01.12, 21:40
Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam ;)

A ja chętnie bym się dowiedział coś więcej o tym korektorze ;] jeśli można prosić


ten korektor nazywa się DSP Manager, mi pasuje, prosty, bez żadnych wymysłów. Polecam :)


No i dzięki zaraz sobie obadam :)