PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w znalezieniu odpowiedniej dystrybucji ANDROIDA



radziu797
21.01.12, 22:40
Witam! Jak w temacie, szukam jak najnowszej i najbardziej stabilnej wersji androida. Jutro zamierzam przejść ze starego WM na andka, myślałem o sprzedaży tel i kupieniu coś z androidem ale czy jest sens? Czy mógłby mi ktoś podrzucić stabilną wersję androida w której nie ma błędów, wszystko działa i ogólnie jest to instalka androida na długo? Dużo szukałem w tym temacie, XDA jest zalane romami do HD2 jak i nasze forum ale nie potrafię wybrać ten odpowiedni. Mile widziane te dystrybucje bez tworzenia na razie partycji na SD (pierwszy raz zmieniam rom w HTC, lekki stres ;) i obawa..wole prosta metodę na pierwszy raz) Mam zamiar wgrać andka przez MAGLDR.

Serdeczne dzięki z góry wszystkim za odp i za pomoc. Mam nadzieję że nie powtarzam tematu setny raz ale szukajka nie znalazła nic podobnego - jeśli tak to przepraszam :/.

PS: doszukałem się że polecacie:Android:NAND PRJ CleanDesire 2.2 - ale czy jest coś z nowszym sense, np 3.5?

maniek9611
22.01.12, 00:31
PS: doszukałem się że polecacie:Android:NAND PRJ CleanDesire 2.2 - ale czy jest coś z nowszym sense, np 3.5

woooow 3.5? chyba się pomyliłeś z 3.0!

jeżeli chodzi o rom to 2.3.5...nie myl pojęć bo domyślam się że o to Ci chodzi ;)

Jeżeli chcesz coś stabilnego i nie zamulonego to posłuchaj kolegów i wgraj stabilny rom. Po co masz przeklinać. Na dobry start sprawdź ten PRJ, później w miarę możliwości na pewno coś znajdziesz :)

radziu797
22.01.12, 10:41
jeżeli chodzi o sense 3.5 to widziałem xda i youtube że jest...chyba że nie oficjalne. W linku którym podałem że 2.2 to podobno własnie to jest android 2.2

kasier
22.01.12, 10:52
Patrz na mój opis który odeśle cię do Vinraela i posłuchaj nas, stabilnie prosto więc nie ma co szukać nic innego ;p

Vinrael
22.01.12, 16:43
Żebyś daleko mojej sygnaturki nie musiał szukać... :P Ogólnie już mija... prawie rok! Z PRJ, i mogę polecoć jako najstabilniejszy ROM ever. A nie wiem, czemu Ci zależy na nowym sense, gdzie masz do wyboru działający camcorder albo brak glitchy graficznych.