PDA

Zobacz pełną wersję : Czas działania na baterii



jagiel
07.02.12, 13:25
Witam,

Kombinowałem ostatnio z różnymi romami i chciałbym się poradzić, na którym w miarę długo trzyma bateria.
Instalowałem z xda:
NexusHD2-ICS-4.0.3-CM9 V1.3
IceCreamTosti v0.5 [AOKP_M3/4.0.3][LITE]
[Sense 3.5] Energy? -.¸¸.?´? SensationXL/Runnymede
bateria na w/w trzyma niecałe 2 dni nawet jak fon leży nieużywany. Jak się trochę nim bawię to pół dnia.
Może ktoś poleci jakiś rom, na którym można normalnie używać tel. nie nosząc ładowarki przy sobie.

Póki co wygrywa WM6.5 FireStorm Mod WM23152 by ArturN, jak naładuję fona w piątek do pełna to w poniedziałek mam jest ok 50% przy normalnym użytkowaniu (z godzina rozmów i pare min na wifi)
Chciałbym coś podobnego osiągnąć na androidzie... Jest w ogóle to możliwe?

rceglarek
07.02.12, 14:19
Choć wiele razy to już było na forum, to napiszemy jeszcze raz - sygnaturka Vinrael'a. Najlepiej jak sam tu napisze ;)

Vinrael
07.02.12, 14:35
To ja jeszcze polecę sygnaturkę rceglarka i kasiera ;)

jagiel
07.02.12, 15:25
To może ktoś zdradzi dlaczego tak zachwalacie prj Clean Desire v0.3.2 i czy można go zainstalować na MAGLDR 1.13 CMR 5.0.2.6? Jest dość leciwy, w wątku od roku nic się nie dzieje...

Vinrael
07.02.12, 17:27
Instaluje się go bez CWM, na samym MagLDR (1.13 wskazane).
Zachwalamy go z jednego powodu - najbardziej stabilny ROM, w którym działają wszystkie funkcje, zrootowany, działający bez zawieszeń czy glitchy, ma dość dobre wyniki w benchmarkach (jak na ROM z Sense) nawet na standardowym kernelu, w pełni działający market - jednym słowem można wgrać raz na zawsze, co praktycznie sam zrobiłem. Mój znajomy też z HD2, który lubi mieć zmieniane systemy (a ja biedny człowiek który mu te systemy zmienia ;P) zawsze wraca do PRJ.

Smogg
08.02.12, 17:12
To teraz jeszcze rceglarek... kurcze, chłopaki, skrzyknijcie się, zbierzcie podpisy i załóżcie związek wyznaniowy 8)

Ale fakt, mojemu ojcu jeszcze nie udało się pobić wyników z PRJ-a... przynajmniej nie na romach z Sense.

BTW: Ktoś próbował instalować to na CLK?

Vinrael
08.02.12, 19:54
Gdyby się dało, byłbym bardzo zadowolony :(

Smogg
08.02.12, 20:11
Jak masz zacięcie, to checknij te kernele CLK. Np. od HierOSa. Przy okazji nowe CLK mógłbyś przetestować :)

jagiel
10.02.12, 13:41
Skusiłem się jeszcze na
HyperDroid-CM7-v5.8.0[a2sd][CyanogenMod7 LEO 2.3.7][seader_R9]

Działa bardzo płynnie. Bateria przy normalnym użytkowaniu starcza na prawie 3 dni. Przez noc z (23 - 7) zjada 4-5%, dzień przy normalnym użytkowaniu z 20% (smsy, 30 min rozmowy, troche po wifi).

Nie chce mi się póki co kombinować z PRJ, więc może ktoś napisze jak wypada w porównaniu do tego co napisałem?

Jeszcze chcę przetestować:

TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.7.6[2.3.7][A2SD][tytung r14]
Dam znać jak wypada.

Vinrael
10.02.12, 14:10
Nie wiem, co tu kombinować z PRJ... Instalujesz pod MagLDR... I tyle kombinowania. Żadnych zawiech, glitchy, niedopracowań, wszystko działa.
Ja zacząłem kombinować z PRJ pod cLK... Jak mi się uda, dam znać ;)
Na chwilę obecną kombinuję z kernelem od HierOSa właśnie, niestety trochę trzeba poingerować w ten kernel, więc trochę to może potrwać...

kasier
10.02.12, 14:29
To dodam jeszcze że jeżeli chodzi o tą baterie to wg. mnie sprawa wygląda bardzo podobnie

Smogg
10.02.12, 18:13
Ale jakbyś zrobił własny, stabilny remix pod CLK, to społeczność Cię ozłoci :>