PDA

Zobacz pełną wersję : PRJ Clean Desire v0.3.2



Vinrael
10.02.12, 18:19
Tego ROMu nie trzeba przedstawiać... W szczególności ;)

Nie chcę zagracać tamtego wątku o czasie działania na baterii, więc o postępach z PRJ Clean Desire @cLK będę pisał tutaj. Teoretycznie kernel jest gotowy, wgrany do paczki, jednak problemem jest w tej chwili... że nie mam karty pamięci obsługiwanej przez Bootloader HD2 :(

W kernelu od HierOSa (nie pamiętam dokładnie który... sorry :)) pozmieniałem trochę rzeczy, by spisywał się lepiej pod PRJ. Nie chcę wstawiać żadnego linka do pobrania, bo najpierw chcę sam to przetestować.
Cooming soon...

kasier
10.02.12, 18:27
A że się nie znam możesz mi wytłumaczyć tak na chłopski rozum w czym to będzie lepsze? np. nie wiem nawet co to ten clk ;p

Vinrael
10.02.12, 18:32
Na chłopski rozum telefon będzie działał jak telefon standardowo przeznaczony do Androida, system powinien ciut szybciej chodzić, będzie można ładować telefon przy totalnym rozładowaniu etc. No i nie da się wgrać na cLK WP7, ale na standardowym CWM jest to samo.

Jednak trzeba się trochę uzbroić w cierpliwość - mam pewne problemy, nie tylko z brakiem obsługiwanej karty ale też z samymi plikami... Trochę to potrwa, nie wiem ile, obstawiam że w ciągu miesiąca zrobię to na 100%. Trzymajcie za mnie kciuki ;P

kasier
10.02.12, 18:46
no i teraz rozumiem
PS. ten prj co mamy przecież też można ładować przy totalnym rozładowaniu ;p

Vinrael
10.02.12, 18:47
PS. ten prj co mamy przecież też można ładować przy totalnym rozładowaniu ;p


To wyłącz telefon, podłącz ładowanie i zobacz czy będzie ładowany ;)
Bez wchodzenia do HSPL/MagLDR/systemu - bez włączania.

Swoją drogą, w wątku cedesmitha o cLK:


Q: Is it better then magldr ?
A1: NO, it is missing tetris ;).

kasier
10.02.12, 20:29
No właśnie mi się wydawało że tak już ładowałem, ale jak mówię wydawało mi się ;p nie chce mi się sprawdzać więc wierzę na słowo, może wypity byłem :D
[hr]Dodano: 1328952017[hr]
A tak nasuwa mi się pewne pytanie, co robić jak już załóżmy bateria zejdzie do 0? Mieć nadzieje że telefon wystartuje do tego stopnia że zacznie ładować albo naładować samą baterie ładowarką jeśli ktoś takową posiada? A co jeśli ktoś nie będzie miał możliwości obu tych sposobów? xD

javelin
12.02.12, 12:53
Znaleźć w okolicy kogoś kto ma HD2 i pozwoli w nim naładować Twoją baterię :)

Smogg
12.02.12, 13:51
Są dostępne schematy jak uciętym kablem USB podładować taką baterię.

Poza tym, bateria nigdy nie spada do zera. Jeśli padnie dobrze jest ją wyjąć i potrzymać w cieple (oczywiście bez przesady) - np. w kieszeni spodni. Może to wpłynąć na lekkie poprawienie jej chęci do życia i uruchomienie telefonu. Czytałem też kiedyś, że w bootloaderze czy CWM można ją trochę podładować... anyway - najbezpieczniej jest posiadać CLK i nie mieć takich problemów ;)

kasier
12.02.12, 14:21
Ja mam stacje dokującą z możliwością ładowania samej baterii więc też mi to nie przeszkadza ale po prostu chciałem wiedzieć :)

KurczaQ
01.04.12, 18:42
Cóż, kuszą mnie na ten rom więc 3 pytania :)
Czy w tej wersji Sense są dostępne Motywy z Sense UI z Incredible/DHD?

I czy romik da się odpalić na CLK :)

oraz czy warto to wgrać :p

Smogg
01.04.12, 19:26
Vinrael przerabiał go pod CLK... nie wiem jednak jak to się skończyło - dawno nie pisał żadnych newsów a'propos postępów... ;)

Vinrael
01.04.12, 19:51
W tej chwili nie mam zbytnio czasu nad tym pracować - koniec roku, matury w szkole, ogólnie rzecz biorąc - niezbyt ciekawie. W dodatku niestety ten plan odszedł trochę w tył, bo ostatnio ważniejsze dla mnie jest zoptymalizowanie linuxa na kompie niż w telefonie...
Projekt nie zarzucony, co jakiś czas coś tam poprawiam - ale muszę się liczyć z tym, że mam inne obowiązki...

macios81
05.04.12, 13:17
Witam zainstalowałem sobie wczoraj ten rom i wszystko jest ok poza tym że aplikacje zamiast instalowac się na karcie sd instalują się na urządzeniu da rade jakoś to zmienić????

Vinrael
05.04.12, 13:33
Po zainstalowaniu aplikacji wchodzisz w Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj aplikacjami -> zakładka Pobrane (najłatwiej wyszukać) -> wybierasz aplikację -> przenieś na kartę SD.
Nie każdą aplikację da się przenieść, a także nie każdą aplikację warto przenosić. Przenoś gry, nawigacje, komunikatory, ale np. przeglądarek czy odtwarzaczów muzycznych już nie warto... Przeglądarki chodzą wtedy słabiej, a odtwarzacze muzyczne pobierają więcej prądu.

kasier
05.04.12, 14:02
ewentualnie zainstaluj jakąś aplikacje do pomocy np. DroidSail Super App2SD (ROOT) (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droidsail.dsapp2sd&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kc m9pZHNhaWwuZHNhcHAyc2QiXQ..)

macios81
05.04.12, 16:35
Nie mogę ustawić raportu sms tzn mam zaznaczone żeby były a ich nie ma, mam tylko wiadomość została wysłana pomyślnie, da radę to ustawić? jeszcze jedno jak ustawić połączenie oczekujące???

kasier
05.04.12, 16:38
Proszę napisać powyższego posta po polsku, to nie gadu gadu gdzie rozmawiasz z kolegą czas do 20:00

Smogg
05.04.12, 17:22
Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.

macios81
17.04.12, 19:26
Czy działa wam Automapa na tym romie????Mi się uruchamia ale nie łapie fixa jest na to jakiś sposób????

kasier
17.04.12, 19:32
automapa w wersji beta 1 nie działała (licencja się skończyła), beta 2 podobno działała na większej ilości andków ale nie miałem okazji sprawdzić na niczym innym poza stock evo, ponadto licencja do bety 2 też się skończyła więc aktualnie i tak byś nie uruchomił