PDA

Zobacz pełną wersję : gry z XP na HD2



ghost1096
10.02.12, 18:59
witam, mam pytanie, czy jest możliwość zainstalowania mało wymagających gier z win Xp na HD2? proszę o pomoc

Vinrael
10.02.12, 19:02
Jako iż widziałem Twój poprzedni wątek, który usunąłeś ( ;)), pozostaje mi powiedzieć: nie. Chyba, że masz zamiar emulować Windowsa XP na telefonie i na tym emulowanym XP odpalić grę... Ale moim zdaniem zabawa nie warta świeczki.

ghost1096
10.02.12, 19:12
kurczę, bo grałem w fajną grę i sądziłem, że może tutejsi magicy pomogą w jakiś sposób

Smogg
11.02.12, 14:11
Zdradzając jej tytuł będziemy mogli poszukać ewentualnej alternatywy ;) Choć jeśli jesteś przywiązany do WM, to nie liczyłbym na nic bardziej zaawansowanego niż tetris ;)

Widget
11.02.12, 19:40
a cos takiego jak elastomania jest na wm 6.5?

Szczepan169
11.02.12, 19:40
Co do emulowania XP na HD2 to, tak jak powiedział Vinrael gra nie warta świeczki...
Sam to kiedyś zrobiłem i chodzi strasznie wolno, o wygodzie można pomarzyć, o grach to już można całkowicie zapomnieć...
Rozwiązaniem byłaby możliwość zrobienia z karty microSD zewnętrznego HDD + partycje i na jednej z nich np. Android a na drugiej XP, czy WP7 itp. , ale to się chyba jeszcze nikomu nie udało (przynajmniej ja nie słyszałem)...;)

Było to możliwe kiedyś na dwóch urządzeniach: HTC X7500 i X7510 (odpowiednio Ameo i Advantage, różnily się pamięcią i klawiaturką). Tam były wbudowane Pamięci ROM na system i HDD na pliki, programy etc., w pierwszym 8 w drugim 16 GB. I tam można było sobie zrobić (oczywiście za pomocą kilku tricków) partycje i systemy.

Także to tyle w tym temacie. ;)