PDA

Zobacz pełną wersję : Czarny ekran w kamerze prj_build_v0.3.2



GrAz
10.02.12, 19:58
Spotkał się ktoś z problemem pojawienia się czarnego tła po włączeniu kamery? System zainstalowany to prj_build_v0.3.2 kamera się odpali ale widać tylko czarne tło. :(
Ktoś wie jak i czym to leczyć?

kasier
10.02.12, 20:33
No teraz doczytałem twoje poprzednie wiadomości ale nie działało ci to również na innych romach w związku z tym pytam czy masz może telefon na gwarancji?

Vinrael
10.02.12, 20:37
Uhm... wyczyść szybkę? ;D
Kompletnie nie mam pojęcia, nie miałem nigdy problemów z tym ROMem.
Myślę, biorąc pod uwagę poprzednie Twoje wpisy, że... masz uwaloną kamerę/aparat. Niestety.
Mam dziwne wrażenie, że to nie padł sam aparat jako matryca - wtedy miałbyś do czynienia z tak zwanymi artefaktami, nie padła płyta główna ani GPU ani nic z tych rzeczy - nie działał by cały telefon, tylko wypięła się tasiemka aparatu, czy coś w tym stylu.
Na Twoim miejscu odesłałbym do Regenersis, albo będąc na Twoim miejscu i mając przyzwoite warunki rozebrałbym telefon i sprawdził, co może być nie tak. Jednak jeśli się na tym dobrze nie znasz, nie rób tego i odsyłaj do Regenersis.

[Edit] kasier - good one ;)

adieden
10.02.12, 20:55
Witam
Mam podobny problem, tylko ze u mnie on występuje po odpaleniu androida z karty a na wm działa bez problemów
Taki objaw pojawił sie po zmianie karty na większą i niby szybszą miałem 4GB klasy 4 i wszystko było ok a teraz mam 8GB klasy 10 i po odpaleniu aparatu jest czarny ekran i nic
Też nie wiem co z tym zrobić

Vinrael
10.02.12, 21:02
A wgrywałeś innego Androida, czy tego samego?

GrAz
10.02.12, 21:27
rozebrać to troche jednak stres ale oglądajac filmik z rozbierania HD2 nie ma tam tasiemki do kamery :-[

Vinrael
10.02.12, 21:59
Zbyt dosłownie mnie zrozumiałeś - jest jakiś brak kontaktu na stykach, nie wiem czy to tasiemka, czy styki, czy wlutowany aparat czy co... nie wiem. Ale raczej gdyby coś innego było uszkodzonego to by się inaczej objawiało.

GrAz
10.02.12, 22:15
no to chyba odwiedzić serwis zostało

kasier
10.02.12, 22:40
pamiętaj przed wysłaniem do serwisu wgraj 1.66 z karty

GrAz
10.02.12, 23:46
Serwis nie, jakiś komis ewentualnie bo nie mam gwarancji.

kasier
11.02.12, 01:31
No to już jak chcesz ale uprzedze cię że dużo osób po komisach narzeka

GrAz
11.02.12, 11:28
Tzn że czego mogę się spodziewać? Albo na co uważać? 8)

Szczepan169
11.02.12, 19:29
Na kwalifikacje ludzi w nim pracujących...;)

A tak na poważnie poczytaj najpierw opinie na internecie na temat danego serwisu i raczej nie wybieraj jakiś małych budek przy ulicy bo tam umiejętności tych ludzi są wątpliwe.
Lepiej czasami więcej zapłacić i spać spokojnie... ;)

wilczur
11.02.12, 19:37
Aparat jest na wcisk, umieszczony jest na szerokiej taśmie która odpowiada także za inne funkcjie.

Możesz rozebrać delikatnie samemu, docisnąć aparat, tylko uważając żeby czegoś nie spie..

W komisie zrobią na początku to samo :)

Szczepan169
11.02.12, 19:44
Leo Ds. (http://www.youtube.com/watch?v=cL-jnUKufC4#ws)

Tu masz filmik jak rozebrać HD2...

Leo As. (http://www.youtube.com/watch?v=t8Q7mXdcJ54#ws)

a tu jak go złożyć. ;)

adieden
12.02.12, 22:10
A wgrywałeś innego Androida, czy tego samego?

tego samego