PDA

Zobacz pełną wersję : Android na pamięci telefonu



Maurice
10.12.10, 21:06
Witam. Jestem szczęśliwym posiadacza Androida na Leo ale coraz bardzie denerwuje mnie WM. Czy są jakieś sposoby aby zainstalować go na pamięci telefonu jako główny system?

Bitdown
10.12.10, 21:32
Tez bym sie go pozbyl, zeby miec tylko androida :)
[hr]Dodano: 1292009748[hr]
liczba uzytkownikow androida rosnie lawinowo wiec pewnie cos wymysla niedlugo :D

Ficu
11.12.10, 22:43
Wersja NAND jest w trakcie produkcji. Mi tam się podoba Android na SD bo w każdej chwili mogę użyć niezastąpionej automapy :D

Smogg
12.12.10, 01:01
Ale to wcale nie musi przeszkadzać ;)

Golutki Windows, będący jedynie środowiskiem umożliwiającym odpalenie AM - tak aby mało ważył i zajmował mało ramu.
A do tego:
Android w pamięci urządzenia, dzięki czemu korzystanie z karty przez USB czy wyjęcie jej i wsadzenie z powrotem nie będzie stanowiło problemu...

Jak dla mnie same plusy :P

A jak wyjdzie AM na Androida to kupuję DesireHD :D

Ficu
12.12.10, 02:06
Myślę że na windowsa emulowanego na androidzie przyjdzie nam długo czekać.
Ja aktualnie mogę bez problemu korzystać z karty pamięci i działać na androidzie, dodatkowo wynik w benechmarku mam lepszy niż desirehd :D

Maurice
12.12.10, 11:41
Ja właśnie oczekuje na tego Andka jako główny system, bo karta coś mi szwankuje:/. Z WM w ogóle nie korzystam bo na nim nie ma "nic". Na androidzie lepiej mi się pisze sms-y jak serfuje po internecie. No i jeszcze o prędkości nie wspomnę:)