PDA

Zobacz pełną wersję : Skype Mobile



ArturN
12.12.10, 19:35
Skype Mobile popularny komunikator. Niestety wersja ostateczna. Producent zakończył prace Skype na WM. Działa super na HD2 sam często korzystam jak jestem za granicą (oczywiście przez Wi-Fi:)) POLECAM

http://hd2blog.pl/pliki/2010/12/ScreenShot13.pnghttp://hd2blog.pl/pliki/2010/12/ScreenShot32.png


http://www.multiupload.com/K3XNUC7HPU

lachahd2
13.12.10, 20:33
Wersja z blędem. Rozmowy prowadzone tylko przez "glosnik". Brak mozliwosci rozmowy jak przez telefon (czyt. przylozenie telefonu do ucha)

ArturN
14.12.10, 20:20
Może i tak ale to mi w żadnym stopniu nie przeszkadza w użytkowaniu tego programu. Dodam, że innej już nie będzie wersji, bo skype wycofał się z wsparcia WM.

lachahd2
14.12.10, 20:54
Zgadza sie. Wiem ze wycofal i nie bedzie juz nowej wersji pod WM. Czytalem o tym. Lecz gdy kupilem pierwsze HD2 czyli dokladnie rok temu. Zaraz po polskiej premierze to instalowalem skype'a i dzialal poprawnie. Dlatego prosze, moze ktos posiada instalke sprzed roku. Ktora dziala w 100%'ach poprawnie.

Pozdrawiam.

Smogg
14.12.10, 21:08
Jakiś numerek tej poprawnej wersji bardzo by nam pomógł w poszukiwaniach ;)

ArturN
16.12.10, 18:30
Myślę, że takiej nie ma. Wersja 2.5 i 3.0 działa tak samo.

kasier
16.12.10, 18:48
Ja tam nie wiem jaka jest jakiej nie ma ale fakt jest taki że rzeczywiści była wersja działająca poprawnie wcześniej

ArturN
20.12.10, 23:05
Sorki, ale tak dużo wersji nie było, żadna nie działa poprawnie. Dodam jeszcze, że ja tak naprawdę nie wiedziałem że głos idzie z głośnika. Najpierw pomyślałem, że coś ci się pomyliło, że przeciecież działa jak trzeba. Odpaliłem, przyłożyłem do ucha i dzwięk był jak w rozmowie. Po chwili zastanowienia bardziej dogłębnie sprawdziłem i zdziwiłem się że jednak idzie głos z głośnika. Tak myślę, że było w tej sytuacji u Ciebie. W życiu bym nie złapał, że z głośnika idzie głos, gdybyś nie napisał. No chyba, że mnie zaskoczysz i dasz namiar na linka do wersji, gdzie rozmowa działa jak w telefonie (ale nie sądze, że taka istnieje) - zaskocz mnie ;)

kasier
21.12.10, 01:42
No właśnie taka wersja kiedyś istniała, była starsza od tej, co było widać nawet graficznie, tylko niestety nie idzie sobie przypomnieć tego numerka tej wersji, a pamiętam było w niej właśnie do wyboru czy chcesz gadać jak przez telefon czy na głośnomówiący, już od dłuższego czasu szukałem, ale wygląda że starsze wersje gdzieś wyfrunęły
[hr]Dodano: 1292888955[hr]
"Osoby używające wersji dla Windows Mobile spotkały się z problemem powodującym iż rozmowa była możliwa jedynie w trybie głośnomówiącym. Problem ten można było jednak rozwiązać instalując specjalne, dodatkowe oprogramowanie" - Takie coś znalazłem w necie, niestety nie było ani słowa więcej o tym dodatkowym oprogramowaniu...

ArturN
21.12.10, 07:03
No to czekamy może ktoś znajdzie tą wersję i się podzieli :)

Zwierzu
09.02.11, 10:05
A moze ktos napisze jak uruchomic skype ze słuchawka BT bo mnie sie to nie udalo jeszcze , bardzo mnie to frustruje:(

Dodam ze sluchwka BT w polaczeniach telefonicznych dziala.

Zainstalowalem Audioroute wraz z WI-FI i BT zawiesza mi tel.
Istna desperacja u mnie w firmie wszyscy korzystamy ze skype i ta jedna aplikacja akurat musi stwarzac takie problemy:(

Za pomoc bede bardzo wdzieczny.

kasier
09.02.11, 15:53
No niestety ale ze skype na wm aktualnie nie da się tego zmienić :(

Zwierzu
09.02.11, 16:19
Rozumiem ze nie ma takiej aplikacji ktora moze zastapic klienta Skype?

kasier
09.02.11, 18:27
No mi się niestety do tej pory nie udało znaleźć ale jak ci się uda to mam nadzieje że się podzielisz

Zwierzu
10.02.11, 15:40
Oczywiscie :)

Zainstalowalem androida zobaczymy co na to skype i sluchawka BT.

Zwierzu
13.02.11, 23:18
Wiec na androidzie tez nie da sie rozmawiac przez BT jedyna roznica to taka ze mozna rozmawiac "jak przez telefon".

kasier
13.02.11, 23:59
No to że się da jak przez telefon to akurat wiedziałem ale dobrze też wiedzieć że z bt nie działa :)