PDA

Zobacz pełną wersję : Synchro z outlookiem, transmisja danych, program CAD



Mariusz
12.12.10, 23:21
Witam, nie znalazłem w regulaminie żadnych zaleceń co do ilości pytań w jednym temacie, więc mam nadzieję, że będzie ok jeśli wszystko, o co chcę się spytać, zawrę w jednym wątku.

1. Do te pory kontakty trzymałem na karcie SIM, jednak na HD2 chciałbym korzystać z wszelkich udogodnień jakie niesie z sobą przechowywanie kontaktów na fonie. Zsynchronizowałem więc telefon z kompem przez Sync Center (mam W7 x64, ROM 1.66.479.2 (76641) WWE), wszystkie kontakty uprzednio przeniesione z karty sim na telefon zostały wyeksportowane do outlooka. Tutaj wszystko sobie pozapisywałem, edytowałem tak jak mi się podobało i teraz nie mogę ich przesłać z powrotem. Wczoraj spędziłem cały wieczór googlując zagraniczne fora itp., ale nie znalazłem lekarstwa na ten problem.

2. Co zrobić, żeby kiedy telefon nie ma w zasięgu sieci WLAN, telefon nie pobierał danych przez WAP itp. płatne usługi? Mam odznaczone, żeby nie aktualizował czasu przez internet, nie pobierał automatycznie pogody itd. ale mimo to naliczają mi się jakieś opłaty. Drobne co prawda, ale jednak. "Połączenie danych - konfiguruj połączenie transmisji danych" mam odznaczone na Wył. Na moim poprzednim telefonie z symbianem s60v5 była możliwość skonfigurowania dla każdej aplikacji punktu dostępu do sieci, bądź żądania od niej, by za każdym razem, gdy chce się połączyć, pytała się w jaki sposób ma to zrobić (najpewniejsza opcja).

3. Czy znacie jakiś program na HD2 pod WM, który otwiera format DWG?

Na koniec dodam jeszcze, że dołożyłem wszelkich starań, żeby samodzielnie znaleźć na forum odpowiedzi na swoje pytania. Niestety nie udało się...
Z góry dzięki za wszelką pomoc :)
Pozdrawiam

kasier
13.12.10, 00:14
1. U mnie to jest tak że po prostu w czasie normalnej synchronizacji same mi się nadpisują
2. Zainstaluj sobie program NoData

konrado
13.01.11, 16:21
a ja mam troszkę inny problem. mam maile w "pamięci" leo, kiedy łącze się ponownie - nie odświeża mi całej skrzynki, tylko dodaje nowe maila (nie kasując już pobranych/skasowanych maili przez np. outlooka). można to zmienić ?

kasier
13.01.11, 16:30
kasowanie chyba musisz sam robić

maniek9611
13.01.11, 19:55
a ja mam troszkę inny problem. mam maile w "pamięci" leo, kiedy łącze się ponownie - nie odświeża mi całej skrzynki, tylko dodaje nowe maila (nie kasując już pobranych/skasowanych maili przez np. outlooka). można to zmienić ?

protokół IMAP