PDA

Zobacz pełną wersję : TCPMP vs. Core Player



lachahd2
13.12.10, 19:27
Witam.

Co lepsze do odtwarzania filmow ? Jak sadzicie ?

Skad mozna pobrac programy ? (oczywiscie .cab)

Smogg
13.12.10, 19:36
Zważ na to, że jedno jest płatne, a drugie bezpłatne ;)

TCPMP możesz ściągnąć choćby z xda (finger friendly version):

http://www.xda-developers.com/windows-mobile/tcpmp-finger-friendly-version/

A CorePlayera możesz kupić na stronie producenta:

http://coreplayer.com/content/view/28/69/

A co lepsze, co gorsze... TCPMP może odtwarzać napisy - a to czasami się przydaje ;)

kasier
14.12.10, 01:24
ja tam za tcpmp jestem bo odtwarza napisy :) graficznie ładniej mi core wygląda

ArturN
14.12.10, 19:22
Jeden i drugi program jest bardzo dobry, co prawda CorePlayer nie czyta napisów txt ale za to odczytuje dużo więcej formatów wideo. Polecam jeden i drugi ;)

Boss
16.12.10, 11:23
Core Player powstał z porzuconego projektu TCPMP, lub jak kto woli Core Player jest rozwojową wersją TCPMP.

Pascal_77
22.06.11, 09:39
Zainstalowałem Romik FireStorm autorstwa ArturN i chciałem dograć Core Player. Program się zainstalował, jednak niestety nie chce się uruchomić. Czy ktoś może mi pomóc?

H.Gear357
22.06.11, 12:16
Witam!
Jeśli chodzi Panowie o TCPMP to jest to dobry program na W.M.6.5. Jednak po zainstalowaniu na karcie pamięci androida Froyo i tam zainstalowałem Vplayera to oba się chowają do wyżej wymienionych, ponieważ na vplayer jest odtwarzanie wszystkich formatów filmów w tym rmvb, a na tamtych nie ma rmvb. Pozdrawiam!
[hr]Dodano: 1308738024[hr]
Też ma romik FireStorm i jak możesz odpuść sobie ten odtwarzacz i zainstaluj TCPMP. Oczywiście nie naciskam z tym tcpmp. Ale testowałem i jestem zadowolony z tego odtwarzacza. Po skonfigurowaniu ustawień na nim jest brzytwa tylko tyle że jest problem z napisami i lepiej odtw. filmy z lektorem(w końcu to dla dobra naszych oczu), no i nie ma kodeków rmvb.

Smogg
22.06.11, 23:01
A ja kilka filmów z napisami na TCPMP jednak zaliczyłem i byłem naprawdę pod wrażeniem tego jak fajnie może to wyglądać na - było nie było - telefonie ;)

Oczywiście na Androida są "fajniejsze" playery, ale to głównie dlatego, że Android jest ciągle rozwijany i zainteresowanie tym systemem wzrasta. WM6.5 poza AM nie ma zbyt wiele do zaoferowania... a jeśli dodamy do tego AM na iOS oraz zapowiedź AM na Andka, to już w ogóle coraz mniej rzeczy do szukania w tym środowisku nam pozostaje ;)

Pascal_77
23.06.11, 22:12
ciekawe czy rzeczywiście i kiedy będzie AM na ANdroida, wtedy rzeczywiście o wm 6,5 można będzie zapomnieć

kasier
24.06.11, 10:39
No ale kończymy OT bo to nie temat o am