PDA

Zobacz pełną wersję : nie mozna zapisac zdjec na karcie



kraik
13.12.10, 22:07
kolejny problem się pojawił, otóż nie miałem z tym wcześniej problemów, natomiast dzisiaj jak chciałem zrobić zdjęcie to wyskoczył komunikat : Nie można uruchomić przechwytywania zdjęć ;/ gdy zmienię na zapisywanie na telefon to wszystko działa, myślałem, że może coś z kartą, ale w trybie dyskowym wszystko ok, a gdy wejdę w eksplorator plików to też kartę widać. Ma ktoś na to sposób? albo jak precyzyjniej sprawdzić czy z kartą ok?;/

kasier
14.12.10, 02:23
a robiłeś może sr?

Smogg
14.12.10, 10:19
Jeśli masz wolną chwilę - zrzuć wszystkie dane na komputer, sformatuj kartę w HD2, wrzuć dane z powrotem i zobacz, czy problem nadal będzie występował.

kraik
14.12.10, 14:22
chyba panowie znalazlem problem , otoz umiescilem oryginalna karte ktora dodano to tel i wszystko dziala, wiec okazuje sie ze moja mega pojemna ale slaba jakosciowo karta jest problemem, wiec musze kupic nowa ;/

Smogg
14.12.10, 14:47
Może po prostu HD2 się gubi ;) powiedz nam w tym wątku - duża jest? jaka firma? formatowałeś ją w hd2?

Są w internecie dostępne programy do testowania kart (czy ogólnie - dysków jako takich). Sam chkdisk to chyba może być tutaj trochę za mało, ale jest masa ciekawych alternatyw.

Ponoć to działa, chcesz to sprawdź:

http://www.sdcard.org/consumers/formatter/

Boss
16.12.10, 12:25
Gdzie kupowałeś kartę? Jak na Allegro to masz 80% iż kupiłeś oryginalną podróbę.

kraik
18.12.10, 13:23
to byla taka podroba ze nawet sie z tym nie kryla wiec 100 % ze kicz ;/

W takim razie, skoro mamy winowajcę (kiczowata karta) - EOT