PDA

Zobacz pełną wersję : FILMY NA HD2 - do przetestowania jego możliwości



kleban
14.12.10, 22:31
Jak w temacie, macie może jakieś filmiki dobrej jakości, ale krótkie żebym mógł sobie przetestować możliwości ekranu mojego LEO?

kasier
14.12.10, 22:37
chyba najlepiej będzie jak sam sobie ściągniesz jaki

maniek9611
14.12.10, 23:32
no kleban teraz to pojechałeś, nie bądź leniwy

snake888
17.12.10, 20:32
polecam forum XXXXXXX w dziale filmy jest mnóstwo pozycji do wyboru, oczywiście w ramach testów.

Primo: to nie forum warezowe!! [br]Secundo: linki zewnętrzne kodujemy. Choć takich jak ten powyższy (wycięty) sobie tutaj nie życzymy.

Mariusz
11.01.11, 17:01
Polecam to (sam mam u siebie):

http://www.youtube.com/watch?v=TzmiyTiO7bE&feature=player_embedded

Kopiujesz link i wklejasz tu:

http://clipnabber.com/

Wyskoczy zapytanie o pozwolenie na uruchomienie Javy. Klikasz RUN i wybierasz wersję HQ (MP4). Możesz też pobrać HD i przekonwertować np. Format Factory (ale powiem szczerze, że nie widziałem różnicy jak wrzuciłem na telefon, więc polecam zwyczajnie pobrać HQ). Wrzucasz na telefon i gotowe. Wszystko zajmie Ci 5 minut.
Pozdrawiam

el_dawidoss
16.01.11, 14:33
Mariusz sciagnalem ten film w formacie mp4 (najwyzsza dostepna rozdzielka) i jest problem. dzwiek odtwarza a obraz czarny. W specyfikacjach podaja ze hd2 odtwarza mp4, wiec w czym problem. Szperałem troche w odtwarzaczach ale nic z tego. Dwa tygodnie mam telefon i wszystko ok.. a dzisiaj rozczarowanie..

maniek9611
16.01.11, 15:15
Mariusz sciagnalem ten film w formacie mp4 (najwyzsza dostepna rozdzielka) i jest problem. dzwiek odtwarza a obraz czarny. W specyfikacjach podaja ze hd2 odtwarza mp4, wiec w czym problem. Szperałem troche w odtwarzaczach ale nic z tego. Dwa tygodnie mam telefon i wszystko ok.. a dzisiaj rozczarowanie..

Zainstaluj TCPMP do odtwarzania filmów:)

el_dawidoss
16.01.11, 16:00
Zainstaluj TCPMP do odtwarzania filmów:)
Po zainstalowaniu, otwarciu i uruchomieniu pliku w playerze program zawiesza sie i chce wysyłac jakies raporty z bledami..

maniek9611
16.01.11, 20:48
Każdy plik mp4 Ci się tak uruchamia? Może spróbuj z innego źródła sprawdzić.

el_dawidoss
16.01.11, 22:47
Oki wszystko śmiga, inne filmiki chodzą a ten wymieniony wcześniej tez ale w mniejszej rozdzielce, pobrałem 1280x720 i przez to nie chciał tego przetrawić. Wszystko śmiga dzięki za pomoc! Masz + :)

majk31
16.01.11, 23:49
Wcale nie za duża rozdzielczość. Odpal ten sam filmik na Androidzie i będzie smigał az miło. Natomiast na WM, czym byś go nie odpalił się tnie :(