PDA

Zobacz pełną wersję : Co by tu kupić?



KurczaQ
17.03.12, 23:09
Witam, myślę o sprzedaży mojego HD2,ale co kupić?;) Ostatnio podobają mi się Sony Xperie i nowe Motorolle,cena to około 700-800 zł ;)
Może jakiś tablet,hmm pokusić mnie musicie :D

Vinrael
17.03.12, 23:25
Za nowe motorole będziesz musiał zapłacić więcej niż 700-800PLN ;d

kasier
18.03.12, 00:58
A mnie nic po za htc nie zaspokaja, już się tak przyzwyczaiłem do sense i stylu htc że na nic bym nie zmienił

Smogg
18.03.12, 02:06
W tym przedziale cenowym celowałbym w Xperię Arc, Neo V... jakieś używane Desire HD też uda się znaleźć. Tylko czy mając tak ograniczony budżet warto wymieniać Leona na coś innego? Wydaje mi się, że nie. Lepiej odłożyć i kupić później coś w lepszym stanie czy ogólnie nowszego.

KurczaQ
18.03.12, 14:40
Wiesz dobrze że na twoją sensacje będę zbierał w wakacje :P do tej pory myślę jak coś uzbierać.:)

Wrajtniętne za pomocą HaDe2

Soren
19.03.12, 17:35
Za 700-800zł to raczej nic lepszego niż HD2 nie dostaniesz (z HTC) chyba że pokusić się o Desire HD (moim zdaniem najlepszy jedno rdzeniowy HTC) ale musiałbyś chyba trochę dołożyć.

Myślę jak Smogg że na upartego nie ma co wymieniać. Pozbieraj kase i kup sensacje bo to słuchawka która starczy jeszcze na długo.

Vinrael
19.03.12, 18:40
Albo poczekaj na odpowiedź Qualcomma na Tegrę III. Nawet gdyby to był dwurdzeniowiec, ale za to na rdzeniach Cortex A15... Myślę że moc obliczeniowa była by wyższa niż Tegry III.
Wtedy HTC wyda jakiś telefonik na tym SoC, i może będzie warto... wymienić HD2 na jakąś nowostkę ;d

KurczaQ
19.03.12, 18:51
Tak więc poczekam, nakłaniam. SPCX do sportowania romu z Xperii S,więc może będzie warto jeszcze chwilkę lwa potrzymać. ;)

Tąpnięte za pomocą mojego HTC Leo :)

Soren
19.03.12, 22:17
Przecież rom xperii s przystosowany jest do rozdzielczości 1280x720 jeśli dobrze pamiętam? Na xda zdaje się czytałem o kłopotach z portowaniem sense 4.0 z one x na sensation z racji różnic w rozdzielczości (wyjściem jest chyba port z one s który ma chyba qHD) więc port do jeszcze niższej rozdzielczości będzie jeszcze trudniejszy o ile w ogóle możliwy/opłacalny.

Moim zdaniem gra nie warta świeczki.
Jak dla mnie to albo sense albo pure ics.

KurczaQ
19.03.12, 22:28
Ew. Rom ics z Arc S ze specjalnie przygotowanym Launcherem właśnie na Arcową Kanapkę :)

Tąpnięte za pomocą mojego HTC Leo :)

Soren
19.03.12, 22:41
Mów co chcesz uważam że to herezja do tego mało realna jeśli chodzi o realizacje ;)

Smogg
19.03.12, 22:50
Swego czasu, kiedy jeszcze nie było Sense 3 w rozdzielczości WVGA też były problemy z portami... XDA już nie raz się popisało, więc kto wie... Według mnie jednak nie po to kupuje się HTC, aby rezygnować z Sesne :P

KurczaQ
19.03.12, 22:57
Ja nie uźywam sense,tylko na ChaCha mam stockowo sense, na hd2 miui, g1 pracuje na cm7 :) Sense fajne ale zbyt zasobo żerne ;/

Tąpnięte za pomocą mojego HTC Leo :)

Soren
19.03.12, 23:15
Sense ma jak najbardzije swoje uroki. Lubię je bo to znak rozpoznawczy HTC jednak nie wykluczam zmiany ARHD z sense 3.6 na czystego ICS.