PDA

Zobacz pełną wersję : [GeekWeek] Zabezpieczenie ekranu w Androidzie... skuteczne nawet na FBI



Smogg
21.03.12, 10:31
Pewne kuriozum - FBI zwraca się do Google'a, z nakazem odblokowania telefonu... bo sama nie jest w stanie sobie poradzić :cool:

Wzór blokady Androida nie do złamania dla FBI – GeekWeek.pl (http://www.geekweek.pl/wzor-blokady-androida-nie-do-zlamania-dla-fbi/355813/)

Swoją drogą, dzięki temu wiemy, że owy alfons nie posiada HTC Sensation z wgranym ICS-em.
A skąd? Ano ICS w Sensacji ma zabawny bug - na lockscreenie (bez względu na piny, wzory itp.) można... rozsunąć górną belkę, wybrać jakąkolwiek aplikacje (albo wejść do ustawień poprzez szybki dostęp), a później już tylko nacisnąć domek... aby znaleźć się na home screenie :) I wszystkie zabezpieczenia zdają się na nic...

maniek9611
21.03.12, 11:01
hahahaha no faktycznie dobre :D

KurczaQ
21.03.12, 11:36
Co do bugu, jest to także spory problem na romach CM9 ;)

Co do wzoru, zakładałem się w szkole nie raz o jakieś drobne na przykładowo bułkę kto odblokuje..
Nasza kochana pani Dyrektor próbowała nawet mi wkraść się do urządzenia, które skonfiskowała jednak jak to się mówi próbować to sobie może... bateria w momencie oddania wynosiła 70%, dostałem go z 8% oraz z zablokowanym ekranem... musiałem wpisać hasło do gmail co nie było trudne ;)