PDA

Zobacz pełną wersję : Operacja Reklama!



KurczaQ
22.03.12, 13:12
Drodzy forumowicze, czas pokazać światu że istniejemy, czas ogarnąć naszą moc, czas pokazać HtcClub.pl !


Nasze forum jest fajne, ładne i sprawne, mamy fajną Administrację i zapał do pracy, tylko rąk do niej brak..

Zapraszajcie do nas kolegów, koleżanki, co jakiś czas dajcie znać o nas na FaceBook,Nk ,G+ czy Twitterze, lub na czym kto tam woli... pokażcie że jesteśmy i czekamy na gości ;)

Szakus Lub Smoggi (Chociaż Smogg się w to nie bawi) zróbcie na FB, G+, Twitterze czy czym tam jeszcze... profil forum, reklama i dobry Blog to zachęta na forum, zobaczcie jak powstało XDA, od blogu się zaczęło a co mamy teraz ? Potęgę.. są fora o Androidzie, Wp7 i Bada, są o Symbianie i nawet MeeGo ale my mamy piękne forum gromadzące parę systemów w komórkach HTC, do pracy kochani :)

Soren
22.03.12, 17:41
Myślałem o reklamie ostatnio ale myślę że najpierw warto dopieścić szczegóły (a jest kilka rzeczy do zrobienia). Inaczej ludzie przyjdą, zobaczą amatorkę i pójdą a niesmak pozostanie.

Szakus
22.03.12, 18:32
FanPage na facebooku: HtcClub.pl | Facebook (http://www.facebook.com/HtcClubPl)

Soren
22.03.12, 19:26
I Like It ;-)

MatrixSTR
22.03.12, 21:05
Mógłby jeszcze jakiś spec zrobić sygnaturki :) Wtedy można by reklamować forum gdzie indziej :)

Soren
22.03.12, 22:31
Co do reklamy to można by skleić porządnego "newsa" i zamieścić na osnews.pl
Tylko tak żeby to miało ręce i nogi i było przystępnie i profesjonalnie napisane.

Ewentualnie spróbować zareklamować się na stronach branżowych typu mgsm, komorkomania itp
Ale to może kosztować ;)

KurczaQ
22.03.12, 22:57
Smogg niech napiszę na osnews ;) ma gadane jak mało kto i chyba każdy mnie poza nim poprze :D ja spróbuje na forum iphone reklamę uprosić :) ale pewnie będą chcieli rekompensaty, Szakus i Smogg znacie pewnie djbochena/badboya ma forum o apple :)

Napisane za pomocą mojego HTC Leo :)

KurczaQ
09.04.12, 21:59
Ogólnie zaobserwowałem iż nasze forum powoli brnie do przodu :) forum andromods.eu może nas linkować wzamian za ich linki :P
Jesteśmy skazani na sukces, będę miał hajs ma lapka i kamerę to będę kręcił filmiki dla blogu który mam nadzieję powstanie :D, dziękuje za dotychczasową współpracę i życzę miłego cierpienia związanego z pracą obok mnie ;)

Podpisano Rafał, lub Kurczak jak kto woli (^)>

Tapnięte z Evolution HD2

Soren
11.04.12, 23:21
Niech ktoś wrzuci sensowny tekst na wykop.

KurczaQ
11.04.12, 23:36
Niech ktoś wrzuci sensowny tekst na wykop.

Myślę że Smogg powinien się tym zająć :D on ma gadane jak mało kto i do tego administracja nasza :)

Tapnięte z HTC Evolution HD2