PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór przeglądarki..



KurczaQ
24.03.12, 12:14
Elo!
Szukam fajnej szybkiej i posiadającej tryb PC przeglądarki, do tej porty używałem Opery Mini NeXt ale szukam czegoś co nie ustawia zawsze widoku dla komórki, mam Cm7.2, co dobrego polecicie?

Tąpnięte z Lwa :)

MatrixSTR
24.03.12, 13:02
Opera Mobile :P Jest najszybsza, najwygodniejsza i w ogóle naj. Inne działają zwykle na silniku oryginalnej androidowej przeglądarki, a ten do najszybszych nie należy. Nie wspominając o tym że mają pełno niepotrzebnych pierdół które dodatkowo zamulają. Jedyny minus Opery jest taki że nie do końca dobrze sobie radzi z flashem, często filmiki z YT się zacinają (co ciekawe filmy z innych stron działają bez problemu).

KurczaQ
24.03.12, 13:15
Właśnie wgrałem i chodzi bardzo fajnie, dodam ją do romu bo przyznam się iż robię swój rom :) oparty na Cm7 :)

Tąpnięte z Lwa :)

Vinrael
24.03.12, 14:47
Spróbuj Dolphin Browser HD. Nie jest oparta na silniku Webkit, tylko na autorskim Dolphina.
W czym jest lepsza od standardowej:
-Ma silnik Dolphina (nie jest oparta na webkicie) który dobrze sobie radzi z wyświetlaniem stron (szybko i poprawnie)
-Pełna obsługa flash playera
-Możliwość wgrywania skórek, efektów wizualnych (jak np. przezroczystość jak w Aero Windowsa 7)
-Praktycznie nieograniczona personalizacja, bardzo rozwinięta możliwość zmian w samych ustawieniach
-Ekstra wygodne zakładki
-Genialna obsługa gestami (którą też można spersonalizować wedle życzenia)
-Nie spotkałem się z czymś takim, jak zwiecha czy jakieś przycinanie
-Do wyboru masz formatowanie tekstu do szerokości wyświetlacza bądź można tą opcję wyłączyć (jest bardzo zacna...)

Opinie o tej przeglądarce... Na początku myślałem, że są przesadzone, ale przetestowałem... I się z tymi opiniami zgadzam ;D
Ogólna ocena: 9/10
Bo:
Trochę dużo waży jak na przeglądarkę, ale nie ukrywajmy, że w zamian za to dużo oferuje.

KurczaQ
24.03.12, 15:50
Kiedyś miałem Dolphina HD, potem ICS, sense... ;) przetestuję nową wersję, thx plusy lecą panowie :)

neurofit
10.08.12, 16:02
Właśnie wgrałem i chodzi bardzo fajnie, dodam ją do romu bo przyznam się iż robię swój rom :) oparty na Cm7 :)

Tąpnięte z Lwa :)

KurczaQ czy planujesz pochwalić sie - udostępnić swoj Rom? Pozdrawiam.

KurczaQ
11.08.12, 10:59
W sumie pochwale się, opieram go i cm9 stable, musicie czekać :)

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2