PDA

Zobacz pełną wersję : GTA3 na HD2



Caicek0
24.03.12, 18:10
Witam. Na wstępie napisze, że użyłem opcji szukaj i nie widziałem aby temat był poruszany.

Pytanie - Jak Wam działa GTA3 na HTC i na jakiej konfiguracji?
Ja osobiście mam Andro 2.2 MCCM DS V4.0 (SD) i działa kiepsko, a dodam że mam podkręcony procesor do 1,2Ghz i usunięty folder audio, tu też pojawia się moje pytanie czym podkręcić procesor wyżej bo SetCPU pozwala kręcić tylko do 1,2.
Widziałem na necie filmik jak GTA3 działa z audio bardzo ładnie bodajże na andro 4.0.3 na HD2 :)

Vinrael
24.03.12, 19:05
Zacznijmy od tego, że na Androidzie z karty SD takie gry nie będą działać poprawnie. Wiąże się z tym prędkość transmisji danych karty pamięci...
Próbować możesz z Androidem NAND. Mi osobiście ta gra działała poprawnie, zacnie na PRJ Clean Desire, u kumpla na HD2 działała poprawnie na MIUI i Cyanie. W żadnym wypadku nie podkręcaliśmy taktowania, a działało płynnie.
Natomiast Chickhen miał problemy właśnie z GTA3... Widocznie zależy od tego, na jaki egzemplarz HD2 trafisz ;d

KurczaQ
24.03.12, 20:04
Właściwie to zależy od romu, na sense nie idzie grać,na cm7 z oc do 1.6 dało się grać ale były spowolnienia, teraz próbują zaaplikować nowy sterownik dla andero adreno :) jeszcze pogramy ;)

Tąpnięte z Lwa :)

Caicek0
24.03.12, 22:19
Wiem właśnie że takie granie z SD to lipa aczkolwiek myślałem, że da rade jakoś to zmienić, no nic, /ciach/

Smogg: Wyciąłem pytania bez związku z tematem. Nie róbmy tutaj śmietnika.

KurczaQ
02.04.12, 14:22
To zależy także od ROMU na NAND, np. na romach CyanogenMod gra chodzi lepiej niż na Sense UI, jednakże Sense miażdzy MIUI (Na MIUI w ogóle w ogóle nie da się grać, to bardziej przypomina przegląd slajdów niż przyjemność z gry ) tak więc dobranie dobrego romu to podstawa, potem ustawienia ram, i z pomocą idzie nam RAM Manager (Dostępny w Play Store), i podkręcenie procesora wraz z kartą pamięci przez ROM Toolbox (Także w Markecie), po dobrym ustawieniu można nawet pograć :)

Smogg: Cziken, po tylu naszych rozmowach na ten temat - następne "wgl" to ostrzeżenie :zly:

blauc
15.04.12, 00:31
Witam, na jakim romie dziala plynnie gta 3? U mnie strasznie sie tnie, nawet przy 1300MHz CPU.

KurczaQ
15.04.12, 10:30
Na cyanogenmod 7.2 i GBLeo 0.6 chodzi to ciekawie

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

KurczaQ
30.04.12, 14:14
na nowo wgranym AOKP Milestone 5 mamy 25fps!! nowe sterowniki od GPU wgrane i to płynie ;]

MatrixSTR
30.04.12, 15:38
Z dźwiękiem? Do tego oryginalne, czy z modami na płynność?

KurczaQ
30.04.12, 16:14
Z muzyką,bez modow, normalna czysta gra, ps oc do 1.2 z performance :D

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2