PDA

Zobacz pełną wersję : po naciśnięciu START pojawia się tylko DZISIAJ



kraik
18.12.10, 13:19
jakiś błąd wyskoczył i niestety powyższy przypadek się pojawił. Macie jakąś radę na to? tylko nie mówcie, że konieczny HR bo się zastrzelę ;-(

a jak ustawić żeby język uzupełniania przy pisaniu smsów był w języku polskim? nie mogę jakoś znaleźć a kiedyś to ustawiłem ;/

barti16
18.12.10, 14:21
Pisałem już o tym problemie na forum, i przykro mi ale tylko HR mi pomógł.

kraik
18.12.10, 14:25
ech ;-/ i te programy i gry ktore mam na karcie pamieci po HR sie jakos odnajda same? czy juz nie beda dzialac?
no i czy mozna w jakis sposob zrobic jakis backup calkowity zeby po HR przywrocic wszystko tak jak bylo wczesniej?

barti16
18.12.10, 14:27
jeżeli były zainstalowane na karcie to znajdują się na niej tak jakby skróty które wystarczy skopiować do startMenu

zabijaka75
18.12.10, 14:48
nom ale przy skrótach więcej roboty niż przy instalacji Polecam ten programik

http://hd2forum.pl/systemowe/xda_uc_net-(automatyczna-instalacja)/

linków wewnętrznych oraz do bloga nie trzeba kodować :)

kraik
18.12.10, 15:21
zrobilem HR ale nie moge teraz wybrac polskiego jezyka ;/ rom 1.66 stockowy, i wgralem te spolszczenia ;/ i nic ;/ a ostatnio sie dalo. W instrukcji pisze ze jak sie nie da z cab to trzeba z komputera ale nie jest napisane jak to zrobic, wie ktos moze?
[hr]Dodano: Grudzień 19, 2010, 23:08:11 [hr]
nie chce mi dzialac ten program ;/ znacie jeszcze jakis podobny? ;/
[hr]Dodano: 1292807476[hr]
no i lipa po raz kolejny, chcialem w SKtools zrobic kopie systemu calego, niby zrobilo, ale wchodze w start a tam ponownie sie popsulo i samo DZISIAJ . przywrocilem system z sktools ale nic to nie dalo. Jak wy sobie z tym radzicie? przeciez to idzie oszalec jak mam co drugi dzien HR robic i od nowa instalowac itd ;/