PDA

Zobacz pełną wersję : Order & Chaos HD



kasier
02.04.12, 11:47
Witam

Jako że uwielbiam wszelkiego rodzaju gry rpg zastanawiam się nad tą pozycją Order & Chaos (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nY W1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkFOTVAuR2xvZnRNTUhNIl0.), może ktoś z was ma tą grę lub miał okazje zagrać i może się w jej temacie wypowiedzieć, czy warto kupić i grać, wkońcu co 3 miesiące trzeba subskrypcje odnawiać więc trzeba się najpierw zastanowić przed kupnem ;p

Smogg
02.04.12, 12:05
Ja mam :]

Wkręcająca. Sporo questów... choć większość taka, że masz wrażenie potwornej straty czasu - samochody w tej grze by się przydały... ale mimo wszystko jest fajnie ;)

Grafika - jak na telefon - poprawna. Po ostatniej aktualizacji wyświetlanie wszystkiego wróciło do normy (przez pewien czas każda tekstura w grze była rozciągnięta i z kółek robiły się jajka).

Ludzie... hmm.. no nie ma ich tak wielu, jak w takich prawdziwych grach MMORPG... ale na brak ludzi do pogadania też ciężko narzekać. Umiarkowanie, bez rewelacji, bez katastrofy.

Są gildie, areny PVP, looting, crafting... w zasadzie wszytko, czego można się spodziewać po takiej grze - Gameloft jest znany z kopiowania sprawdzonych rozwiązań.

Lagi. Bywają straszne lagi. Czasami aż człowiekowi odechciewa się gry.
Spora część osób dotknięta jest tez innym bugiem - brakiem możliwości gry po 3G. Kiedy była, nagle części osób zniknęła - jedni mogą, inni nie... nawet posiadając takie same telefony z tym samym softem nie można być pewnym, czy zagra się po sieci komórkowej - a to dziwne.

Mikropłatności - jak w grze wymagającej płacenia płacisz jeszcze więcej, to masz jeszcze lepsze rzeczy i dodatkowe możliwości...

Abonament - nie ufaj cenom widocznym w zakładce umożliwiającej przedłużenie subskrypcji. Aż pisałem reklamację do GL (w odpowiedzi powiedzieli mi, że nie mogą mi pomóc, jak chcę, to mogą dać mi za darmo nową grę). O co chodzi? Za 6-miesięcznego suba widzisz cenę 7,38 ZŁ. Z konta schodzą 3 Euro. W zależności od aktualnego kursu - różnica może być nawet dwukrotna... Kolejne update'y nie poprawiają tego buga - widać się opłaca ;)
Tak czy inaczej 13 złotych to niedużo... ale chodzi też o pewne zasady.

Gra często ma promocje w Google Play (dawny Android Market). Można ją wtedy wyłapać za 0.10$ / 0.99$.

Mniej więcej miesiąc po przedłużeniu subskrypcji na kolejne pół roku (4 miesiące od zakupu gry) poczułem się wypalony i tak teraz już 3 miesiące płatnego suba mi przeleciały, a ja nawet nie mam tego na słuchawce :E Ale wiem, że są maniacy którzy grają w to naprawdę dużo i się nie nudzą :)

kasier
02.04.12, 12:39
Aha no to wielkie dzięki za ocenę, teraz w gameloft promocja za 11 zł kupujesz grę + 1 gratis, w ten sposób nabyłem Dungeon Hunter 2 i Eternal Legacy (było warto) i właśnie zastanawiałem się też nad tym tytułem, tylko obawiam się że szybko odstawie tą grę ;p

Smogg
02.04.12, 12:49
3 miesiące za darmo... jak się znudzi, to nie przedłużysz i już :)

"Promocja" 1+1 gratis trwa na stronie Gameloftu na tyle długo, że można to traktować jako regularną ofertę, a nie jakiś megasuper bonus ;)

Kasier, idą święta, w AM na święta zawsze pojawiały się promocje... a jak pojawiają się promocje, to bardzo często jedną z nich jest tańszy O&CO :)

kasier
02.04.12, 14:55
No to poczekam chwile, nigdzie mi się nie śpieszy, a przyznam się że o tej promocji nie wiedziałem bo wcześniej z nie kupowałem ;p

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk